Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Łobuziaki ze szkolnej paki. Ach, te germańskie rysy : p Ale trzeba powiedzieć, jak Wspaniale trzymają się pomimo wieku. Podziwiam i Zazdroszczę : * Kocham ten spokój i tę niesamowitą pewność siebie jaka z nich bije.

Flashinthenight

Sorry, nie widze podobieństwa. Podobny typ urody, tyle. Mads wygląda dość typowo skandynawsko. Brązowe oczy, wyrazne kosci policzkowe.

whitestripes_333

Podobny typ urody = podobieństwo.
Ty nie widzisz, a ja tak. I co merytorycznego wynika z tej wyliczanki? To mój wpis.
Mam teraz niby zmienić zdanie?
A William ma niebieskie oczy, i co z tego? Nie napisałam, że to bliźniacy rozdzieleni po urodzeniu jak w filmie "Nie wierzcie bliźniaczkom", tylko, że imponuje mi ich niesamowity spokój, siła i pewność siebie. Plus świetny wygląd pomimo upływu czasu. Dbają o siebie. Może tak: nie zaniedbują się, co doceniam i o czym napisałam już na górze.
Ale za byk w nazwisku Williama oczywiście Przepraszam. On ma niemieckie korzenie, a i w naszym języku -s przed -ch lubi wystąpić, więc pociągnęło mnie trochę w złą stronę. Ale przynajmniej imię napisałam dobrze : )

Flashinthenight

To twoj publiczny wpis ktory kazdy moze skomentowac i nie kazdy musi sie zgodzic. Nie zgodzilam sie ale wyrazilam to spokojnie, kulturalnie. Nie musisz sie oburzać.

whitestripes_333

Mój wpis. Dokładnie.

Cześć. Witaj.

Każdy może, ale nie powinien.

Zostawiłaś publiczny komentarz, do którego ja się odniosłam. Zwłaszcza, że napisałaś go DO MNIE. Więc w czym problem?

Jeżeli uwaga o kulturze miała zawierać podtekst, że moja wypowiedź taka nie była, to jeśli Cię uraziłam, to przepraszam. Nie było to moim zamiarem, jednak jednocześnie chcę zaznaczyć, że z niczego się nie wycofuję.


Moja odpowiedź powyżej nie zawiera ironii ani pytań retorycznych.


Napisałam "podobny" i przedstawiłam na czym to podobieństwo polega.

Ale kłócić się nie będę, bo to tylko luźna refleksja z mojej strony, nie kolejna interpretacja "Zagubionej autostrady".


Genialny utwór
https://www.youtube.com/watch?v=aepBpZ3kXek


Typowy Skandynaw będzie miał niebieskie oczy; zimny klimat, mało Słońca: jasna skóra, jasne włosy, jasne oczy.


Oglądałam jakiś czas temu "Odrobinę chaosu" z 2014 i mogę śmiało dodać do swojej listy Matthiasa Schoenaertsa.
Nie lubię tych brytolskich, "wytwornych" klimatów, ale on był w tym filmie fenomenalny. I Piękny jak Dzieło Sztuki.

http://polzartem.pl/kazdego-robie-lubie-rozmowa-z-matthiasem-schoenaertsem
To musi być Ciekawy człowiek <3.


Na razie, White.

Flashinthenight

no normalnie jak dwie krople wody xdddD a tera wyjmij oczy z dupy ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones