Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Witam, nie wiem czy podobny temat był wcześniej otwierany ale czy nie uważacie, że Mads mógłby zagrać Geralta ? Pewna artystka na deviantarcie przedstawiła swoje prace gdzie eksperymentuje z wizerunkiem Madsa, tutaj link: http://custommer.deviantart.com/art/Another-experiment-with-Mads-400627913
Na początku byłem trochę sceptyczny co do tego pomysłu, ale powoli zaczynam się przekonywać. A Wy co sądzicie ? I jeśli miałby powstać filmy o Geralcie to kto powinien go reżyserować ?

sameq

Mimo, że przed oczami mam wciąż Żebrowskiego, przyznam, że Mads nadałby się. I to nawet bardziej, zważywszy na jego stateczną, spokojną, a zarazem ociekającą krwią i brutalnością rolę w serialu Hannibal. Jego uroda też by odpowiadała Geraltowej. No i oczy. Myślę, że Mikkelsen jak najbardziej nadawałby się.
Ciekawa jestem (oczywiście, już po wcześniejszym wyreżyserowaniu przez kogoś, pomijając polską produkcję... -.-) wersji Tarantino. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones