Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

to w końcu jaki ma być facet?? jak brzydki i rudy to nie .... ale ma coś w sobie to byście
bzyknęli... jak przystojny i zbudowany to wręcz za ładny - jak ja :D... jak za niski to też
odpada no chyba że to Jack Nicholson - też byście bzyknęły . jak diabelsko tajemniczy ale
z krzywym ryjem no to może... no a najlepiej to żeby wyglądał jak Jason Statham :D
wychodzi na to , że kobiece gusta to jak porąbane drewno z tartaku. jedno wiem na pewno
drogie Panie: o urodę tu się nie rozchodzi, bo sam widziałem jak brzydale rwą laski jak
kwiatki na łące, a później pukają jak jehowy do drzwi. Odpisujcie, ciekaw jestem Waszego
zdania :D

paulo30

Nie mam pojęcia dlaczego taki temat akurat tutaj...
Ale to i tak wszystko sprawa genów.

CalistaV

Odnoszę się do wcześniejszej dyskusji odnośnie urody Madsa Mikkelsena, sorki zapomniałem to dopisać :)

paulo30

o gustach się nie dyskutuje :D A tak poważnie to facet musi po prostu mieć w sobie coś co kobietę urzeknie. I brzydki i ładny facet może się podobać zależy od gustu dziewczyny :)

paulo30

To jest właśnie mistyczne "to coś". Niektórzy to mają a innym nawet bycie przystojnym i zbudowanym nie pomoże.
Dorośniesz to może zrozumiesz...

szmergel1986

Nic dodać, nic ująć.

szmergel1986

szmergel , pisałem ten post bez spiny, pół żartem - pół serio, a widzę że niektórzy biorą pewne rzeczy na serio aż ponadto. lepiej i tak być przystojnym niż grubym i rudym :) zresztą na grubasów też lecą xD

paulo30

Ale on nie musi byś śliczny, słodki, uroczy, przystojny czy milusi. On ma DOBRZE GRAĆ!

Magdulec_85

tyż prawda xD

paulo30

Paulo bo tak naprawdę nie chodzi o samą urodę, bo rzecz gustu...ale tego "czegoś" i idzie to w kierunku mężczyzn i kobiet:) A Mads jak dla mnie ma to "coś" w sobie:)

Dexa

ja też mam, zadzwoń xD

paulo30

Haha...no i wreszcie doszliśmy do sedna sprawy...paulo30 uprawia tutaj autopromocję ;) ;) ;)

aster290

;)) czasem tak trzeba xD

paulo30

Zazwyczaj psy ktore glosno szczekaja za bardzo nie gryza :) bez urazy, niko nie chce obrazic, to takie powiedzonko. A zaczales temat rzeke i zadajesz pytania na ktore odp. mezczyzni szukaja od wiekow :) nie staraj sie zrozumiec kobiet ani szukac odpowiedzi czego chcemy, jest tyle indywidualnosci co nas na swiecie i kazda jest inna. Dla mnie np stereotypy nie istnieja, nie mam takiego slowa w swoim slowniku, dotyczy sie to rowniez plci przeciwnej, kazdy czlowiek jest wyjatkowy i wartosciowy na swoj wlasny sposob.
A kobiety no coz.... wystarczy siegnac po historie zeby zobaczyc ze przez nas sa i byly tylko same wojny ;D

moni_moni_fw

ojoj, nie szczekam tylko się uśmiecham xD Moni też zadzwoń do mnie xD

paulo30

nie, dziekuje, nie jestem desperatka :) a jak sie usmiechasz to tak trzymac :)

moni_moni_fw

nie bój się , zadzwoń, będę Twoim Desperado xD

paulo30

Ale pod jaki numer właściwie dzwonić, bo mi przychodzi do głowy tylko jeden - 999 ;) ;) ;)

aster290

widzę , że chęć Ciebie naszła na boskiego Paulo xDxD

paulo30

Nauczyłam się nie kupować kota w worku, a poza tym...krowa, która dużo muczy, mało mleka daje ;)
Strzałeczka.

aster290

muuuuu xD dużo mleka nie jest źle XD

aster290

Hahahahaha :)

paulo30

A z wami to inaczej?

TheNaturat_2

a z nami jest prościej, wg mnie xD

paulo30

Hahah, ubawiłeś mnie :D Ale masz trochę racji ;)

paulo30

Dyskusja całkiem fajna , tylko co ma wspólnego z Panem Mikkelsenem ? :D Zgadzam się z tym ,że ma w sobie "to coś" ...zdecydowanie.

anaa177

z Madsem jest jak z Michaelem Nyqvistem (odtwórca głównej roli w serii Millennium) dokładnie, że niby na pierwszy rzut oka brzydki starowaty cera ziemista, a jak się wpatrzeć to diabelnie przyciąga, a każda wada, zmarszczka, krostka etc rozczula i rozpala do głębi serca i zmysłów nieokiełznanych.

Mroczyna

No wlasnie jakby tyle nie palil, to jego cera nie bylaby moze taka ziemista hahahaha

Mroczyna

Do tego poproszę fajną klate , ciekawą barwę głosu i będę cała happy :D

anaa177

Ja wcześniej ujrzałam Mads'a i od razu mi sie spodobał! Teraz po kolei każdy film z nim obejrzę. Fanka rodzi się na twoich oczach siostro :D

anaa177

pewnie , że fajna :) Ty też jesteś fajna, zadzwoń do mnie ;)

paulo30

Generalnie podobnie jest z facetami. Jedni wolą z ciekawym wnętrzem, inni te bardziej ładne niż mądre. Jeden woli blond tipsiarę z solarą, a drugi fajną dziewczynę poznaną w bibliotece.
Ale chyba faktycznie kobiety są bardziej przewrotne. Chociaż z drugiej strony - głupi brzydal w Porsche, czy inteligentny przystojniak w tramwaju? - ja wcale nic nie sugeruję :)

paulo30

ma być jak Danny Trejo, jak ktoś jest znany i ma $ to jest przystojny i każda go chce, niestety takie czasy i realia. Rozchodzi się o zawartość portfela, wtedy z brzydala robi się Valentino.

koko_szanel

z tym ,że laski właśnie lubią i lecą na takich jak Danny Trejo:) na mnie i tak lecą :D:D:D

paulo30

Witam,
Proszę nie generalizować że wszystkie kobiety są takie same.
Mi osobiście się podoba ma taką nutkę tajemnicy.
Pozdrawiam,

justin881030

oj tam. niektóre kobiety jest ciężko rozgryźć jako nam, facetom. wiadomo hormony wam wirują:)

paulo30

No bo ci z krzywymi ryjami są tacy tajemniczy sexowni brutale, a my kobitki lubimy czasem na ostro ;) Ja to bym na przykład Quentina Tarantino chciała oj bym chciała mmm XD No i przy takim jegomościu dziewoja samą jego obecnością ma niesamowite odczucia ^^

rei_hino17

hahhaah , ciekawa laska z Ciebie . chociaż Tarantino za ciekawie się ostatnio nie prezentuje ;) lubisz na ostro, no, no :)

paulo30

no właśnie i Quentino ma w sobie to coś czego brakuje wielu kobietom przy ich spokojnych grzecznych mężusiach :P Co z tego że dziewczątka udają skromne i delikatne że lubią wrażliwych i czułych facetów, tak naprawdę każda oddała by duszę za jedną noc z takim diabłem

paulo30

rozśmieszyłeś mnie tym odniesieniem do jehowych. muszę to zapamiętać;))

paulo30

prymityw...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones