Magdalena Biegańska

6,4
429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Biegańska

występ w "HELU" to aabsolutna rewelacja i odkrycie sezonu. Przy tym zupełnie niezauważone. Niemniej brawa na stojąco się należą.

AutorAutor

Chodzi o cycki? Bardzo apetycznie wypadła ale powstrzymałbym się z entuzjastycznymi recenzjami ;)
Nie chciałbym być złośliwy, chociaż wiem, że jestem :P ale ta rola to trochę mało żeby talent aktorki ocenić.
Czekam na kolejne... role, nie cycki, chociaż bardzo lubię ;)
Ja nie mówię, że źle zagrała tylko, że to za mało żeby oceniać. Pomijając wrażenia estetyczne (nie pomijam bo mi się nie podobało tylko dlatego, że chcę ocenić grę a nie idealne młode ciałko) było bardzo dobrze i mam nadzieję, że dane będzie mi więcej materiału do oceny ;)

milowan

Miałem okazję ją oglądać na deskach teatru i powiem Wam, że przewyższa talentem całą masę "serialowych gwiazdeczek".

AutorAutor

Również uważam, iż Pani Magda rewelacyjnie wcieliła się w postać Marii w "Helu"... i nie chodzi zupełnie o "cycki" (jestem heteroseksualną kobietą :-) ), ale o fakt, iż zagrała bardzo naturalnie i przekonująco...choć rola Marii jest drugoplanowa, zdecydowanie zwróciła moją uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones