Magdalena Cielecka

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/354/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":17010,"rate":7.523985890652558,"desc":"ocen"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/354/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":324,"rate":7.364197530864198,"desc":"oceny"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/354/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":255,"rate":7.588235294117647,"desc":"ocen"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/354/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":9,"rate":6.777777777777778,"desc":"ocen"}}]
7,5
17 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka
  • Chciałem powiedzieć, że lubię Magdalenę Cielecką, ale zastanawia mnie to dlaczego jedynym filmem(widzianym przeze mnie), w którym się nie rozbierała był Katyń. Czasami zaczynam myśleć, że tylko dlatego bo się rozbiera, gra jeszcze w filmach. ;)

• kolossek mnie też zawsze to zastanawiało. Gdzie się nie pojawia Cielecka, tam i scena rozbierana. Może już taki urok polskiego filmu...

• kolossek No no no wlasnie :D Jak widzę że Cielecka ma grać to już wiem, że będzie się rozbierać. Ogólnie dla mnie to szok że Wajda nie zrobił "specjalnej" sceny dla Cieleckiej :D

• lain_coubert tez sie śmialam że powinna latac nogo jescze w Katyniu ale ona mówila kiedys ze to nie jest dla niej problem bo to nie gra ona tylko postac

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• mizer mnie to już irytuje :/ oglądam Trzeciego oczywiście w pierwszych 5 minutach Cielecka już nago .... ocb?

• użytkownik usunięty

187 I co z tego? Najważniejsze jest chyba to jak w tym filmie zagrała, a trzeba przyznać, że mimo skromnego materiału stworzyła świetną kreację aktorską mało która polska aktorka byłaby w stanie to tak zagrać z jej pokolenia chyba żadna.

• kolossek Rozbiera się ,bo ma co pokazać. A ten komentarz o Katyniu, że powinna nago latać, jest niesmaczny.

• gosia4 A może lubi się rozbierać? Niektórzy aktorzy lubią pokazywać swoje ciało, nie odczuwają wstydu, dla nich to po prostu narzędzie pracy ;]

• kolossek Nie zebym zalowal (:) ale fakt jest faktem, ze w takiej Samotnosci sieci tyle jej nagosci bylo niepotrzebne

• kolossek „Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego” – powiedziała w wywiadzie dla miesięcznika „Twój Styl”.

Cielecka przyznała, że to ona decydowała, kiedy z propozycji skorzystać:

„Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie – wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność” – wyznała aktorka.

• Nebelhexe669 chyba jedyna sprawiedliwa w tym temacie.

• kolossek Nadal się rozbiera, tylko nie jest to już dla widza przyjemne. brrrrr
    Może na emeryturę? Bo oprócz ciała innych walorów aktorskich nie stwierdzono.

• kolossek Kiedy brak talentu to jedynym sposobem jego zamaskowania jest goła d..pa. ;-)

• Chlor_3 nie mierz wszystkich swoja miarą

• Olivier_Gruner Meryl Streep jakoś nie musiała świecić golizną, aby przejść do historii kinematografii natomiast o Cieleckiej nikt nie pamięta nawet gdyby w każdym filmie chodziła cały czas nago.

• Chlor_3 M.Streep nie ma takiego ciałka i fajnych piersi zeby swiecic golizną. I nie jest osobą z fajnym głosem ,sexownym jak Cielecka ale widac nie dla kazdego. Jak ktos kiedys madry powiedział: Zeby wszyscy ci co nie znaja angielskiego wiedzieli o czym spiewaja piosenki a nie wpadalo im tylko rytmicznie w ucho ,bąć trącilo ladnym brzmieniem to by wiedzieli ze duza wiekszosc tych piosenek to kiepskie disco polo .