Magdalena Różczka

6,8
15 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka
imperial90

nie tylko Ty :) Bardzo lubię Magdę, widziałam ją w "Rozmowach Nocą", "Lejdis", "Willi Szczęścia" teatru telewizji i kilku innych rolach; grała kapitalnie

imperial90

Jasne że ładna.
Uwielbiam ja w Lejdis i Oficerze/Oficerach.

imperial90

zgadzam się absolutnie ;]

imperial90

mnie tez sie podoba, choc moja opinia moze nie byc wiarygodna gdyz jestem kobieta ;);) ale ona ma w sobie wiele jakiegos takiego ciepla :)

Anula_2

Jak dlamnie to piękna kobieta jest bez dwóch zdań. Nie jakaś bląd Kożuchowska, a prawdziwa kurde kobieta!

imperial90

W niektórych momentach przypomina mi Rosario Dawson, co trzeba uznać za WIELKI komplement. A to zdjęcie, które ustawili na tej stronce jest poprostu beznadziejnie. Wygląda na nim staro.

imperial90

ciekawa jest.
ładna :)

zgadzam się, czasem przypomina Rosario ^

studiomilkszej

Moim zdaniem jest całkiem ładna, nie jest jakąś seksbombą ale ma orginalną ''prostą''(nie mylić z prostacką) urode.
Jedyne co mi się nie podoba u niej ostatnio to te ciemno czerwone włosy w ''trzecim oficerze'', w lepiej jej było jako brunetce.

WOLVERINE55

Ma w sobie "to coś". Poza tym jest dobrą aktorką

imperial90

Ja uważam,że to paszczur i daleko jej do ładnej kobiety:/ Na dodatek gra w samych komediach dla idiotek, co tłumaczy czemu ją tak lubisz.

użytkownik usunięty
Chrupator

Gra w samych komediach? Trylogia "Oficera" to też komedia?

Wg mnie jest całkiem ładna i gra dobrze. Chociażby w "Oficerze" czy w tej komedii dla idiotek(jak to nazwałeś) "Lejdis".

Nieważne w czym gra, ważne by robiła to dobrze lub chociaż nieźle a to drugie jej na pewno wychodzi a czasami jest nawet dobrze:D(żeby nie wazelinować za bardzo:D)

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

słaba aktorka, ale z wyglądu, nawet, nawet, puknął bym ją.

To po prostu bardzo ładna kobieta. Mysle, ze takze wewnetrznie. Niestety niektorzy wykuli swoj gust parobka "słonecznym patrolem" i gazeta "bravo". I mam w dupie, ze o gustach sie nie dyskutuje.

imperial90

Magdalena Rożczka to piękna kobieta. Ma bardzo ładne rysy twarzy, wręcz szlachetne, wyraziste oczy, zmysłowe usta. Dodatkowo piękny uśmiech i dużo ciepła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones