Magdalena Różczka

6,8
15 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

BRZYDKA , OHYDNA I OBLESNA.NIE POTRAFI GRAC.NISZCZY WSZYSTKIE SPEKTAKLE TEATRALNE , NIE WSPOMINAJAC JUZ O SERIALACH...TEJ PANI JUZ PODZIEKUJEMY!

obserwator_4

pewnie jestes jakąś brzydką, grubą, małą zakompleksioną dziewczynka i stąd ta opinia. ale ok, masz prawo do swojego zdania. tylko pamiętaj: mów za siebie.
pozdrawiam

macko_35

HEHE, MOWIE ZA SIEBIE I JESTEM DZIEWCZYNKA:)A RACZEJ TRANSWESTYTA!HEHE
I WLASNIE PISZE ZA SIEBIE A TO CO N A P I S A Ł E M POWZYEJ JEST MOIM ZDANIEM!

obserwator_4

nie widziałem jej za dużo w filmach (pamiętam ją z Oficera, którego może ze 3 odcinki widziałem) więc nie wiem czy jest dobrą aktorką ale co do tego że jest obleśna i brzydka się nie zgodzę. zresztą nie ma brzydkich kobiet sa tylko wredne...

obserwator_4

skąd tyle agresji?

(wcale nie za krótki)

zz_

to prawda, że ma tutaj fatalne zdjęcie... ale bynajmniej nie uważam jej za brzydką kobietę wręcz przeciwnie całkiem fajnie w Lejdis wygląda i rola bardzo spoko zagrana ;)

obserwator_4

Jak dla mnie, to królowa końskiego uśmiechu. Mogłaby schować czasem te dziąsła, bo w końcu kogoś uderzy.

Nie - nie jestem ani grubą, ani zakompleksioną, ani dziewczynką.

CH3HgCH3

zamknij pape nimku,ma śliczny uśmiech i w ogóle cala jest śliczna

CH3HgCH3

Buahahaha :D Święte słowa, właśnie oglądam ją na TVN24 i normalnie mnie strzela, i zarazem odrzuca jak ją widzę...

obserwator_4

Ja nie wiem, co Wy od niej chcecie? Przecież to świetna aktorka i bardzo ładna kobieta; widać, że Wasze wypowiedzi są tylko na podstawie jej wyglądu i tylko z tego zdjęcia :/

obserwator_4

zgadzam się z osobą powyżej.
widziałam ją w kilku rolach i jest naprawdę świetna.
a w kwestii wyglądu naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

midori_

"HEHE, MOWIE ZA SIEBIE I JESTEM DZIEWCZYNKA:)A RACZEJ TRANSWESTYTA!HEHE" - jakby tu każdy miał swoją orientację sexualną promować to byłby niezły spam.

obserwator_4

Bardzo lubię tą aktorkę , tak poprostu .

Ale gdy oglądam filmy z nią , to zachwyca mnie jej głos . Taki głęboki . Super .

obserwator_4

Aktorką jest całkiem dobrą - to moje zdanie :) Brzydka nie jest, ale każdy ma prawo sądzić inaczej, a co do bycia 'obleśnym'...nie zgadzam się. Myślę, że to problem drogiego 'obserwatora' :( Może chciałbyś adres jakiegoś psychologa, bo naprawdę powinieneś z kimś o tym porozmawiać... koniecznie. Serio.

PS. Wyłącz proszę Caps Lock'a, to strasznie denerwujące. To ten przycisk nad Shift'em, na lewo od litery A. Dziękuję.

obserwator_4

takie komentarze powinni kasować... bezpodstawne i żałosne.

obserwator_4

Magda jest przecież piękną kobietą. Dobrą aktorką, ja nie rozumiem, dlaczego ludzie nie szanują innych? Jak można tak brzydko pisac o kimkolwiek? Brzydka, obleśna, ochydna... To się zupełnie mija z prawdą. Tobie raczej podziękujemy!!

PS: martha_sport - rozbawił mnie do upadłego Twój PS :):):) Dziękuję!

Komixiara

Moze i takie role gra ale przewaznie robi te same miny i pzewaznie widze jako wulgarna babe z jednym wielkim banalem w glowie.
Dla mnie aseksualna.

Alan83

No każdy aktor ma swój stały wachlarz gestów itp.
Ciężko by w każdej roli mieć totalnie inne(no niektórym wielkim aktorom się to udaje:D)

Komixiara

no problemo Komixiara, chętnie służę jeśli chodzi o rozbawianie innych :)

malarkey

Wyłącz caps locka, a najlepiej komputer i idź odrabiać lekcje.

obserwator_4

My Tobie też, a taką nienawiść i agresję można wyleczyć. A nawet należy leczyć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
YourFavouriteDrug

czemu filmweb nie kasuje takich idiotycznych wypowiedzi, bez poprawnej polskiej składni, z ubóstwem słownika, bezmyślnych i będących agresywnym atakiem na innego forumowicza? i co oceny aktorów ma sprawa seksualnych doświadczeń oceniających? takie bzdury powinny być karane 3 latami pracy publicznej w bibliotece z zostawaniem po godzinach....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones