Magdalena Schejbal

Magdalena Ewa Schejbal

6,7
3 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Schejbal

Nie jest wcale brzydka!

larwa93

Jasne, że nie jest. Ma charakterystyczną urodę ale napewno nie jest brzydka. Ostatnio ją widziałem u Kuby Wojewódzkiego i wygląda wg. mnie świetnie i seksownie po urodzeniu dziecka. Nie wiem czy to kwestia makijażu, fryzury i innych aspektów wizerunku czy naturalnie wyładniała zostając mamą.
Mnie się podoba, wydaje się być sympatyczna, czego więcej trzeba od kobiety?

penetrator1981

Cienka granica jest między posiadaniem charakterystycznej urody, a byciem brzydkim :-)
Może nie jest brzydka w sensie wstrętna, ale dla mnie jest nieładna (te usta i w ogóle...)

dariusgromnicki

Przede wszystkim nos ... Ale to portal filmowy. W każdym serialu/filmie gra dokładnie tak samo. Aktorka o jednej twarzy, niestety.

MsPrevail

nos najgorszy.

użytkownik usunięty
larwa93

jest paskudna, ma wredny wyraz twarzy.

Ciekawe jak ty wyglądasz -_-

larwa93

Strasznie brzydka i w ogóle paskuda. Fuj.

arabus

No niestety Miss Universum to ona nie jest

arabus

Powiedział paskudny idiota który myśli że jest taki piękny

larwa93

Paskudna. Nigdy nie widziałam równie szpetnej kobiety.

Narvany_Chochlik

pokazałabym Ci zdjęcie mojej pani od niemieckiego z czasów liceum to wtedy byś zobaczyła jeszcze szpetniejszą xD
a Schejbal nie, nie jest ładna :)

Kariaa

no dokładnie! Wszystko można o niej powiedzieć, ale nie to, ze jest... ładna...

Narvany_Chochlik

Jest ładna i ambitna

Narvany_Chochlik

Rosanna Arquette. Przy niej Schejbal jest po prostu śliczna.

larwa93

Oj, ale piękna niestety też nie. Lepiej skupmy się na jej potencjale aktorskim, urodę pozostawmy

kilogramowy

To twoja opinia wg mnie piękna nie jest ale jest ładna i naturalna . Lepiej być naturalnym i dobrym aktorem niż drętwym.

M_Marshall

Masz rację.

larwa93

W Kryninalnych wygladała fajnie .Zależy jaką ma fryzure .Po za tym co to by było gdyby wszystkie aktorki były piękne.

Ruben_fw

z grzywką najlepsza ;)

larwa93

brzydka, jak każda żydówka, no może poza Gal Gadot :) chociaż jak grała w Kryminalnych to straciłem dla niej głowę - ale wtedy byłem w gimnazjum.

larwa93

Ciekawie jak wy wyglądacie xD

larwa93

Szpetna jak trzynaste dziecko Baby Jagi. Bez dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones