Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith
CityOnilne

według mnie nie można oceniać która z nich jest lepsza......
zarówno Judi jak i Maggie są rewelacyjnymi aktorkami.

CityOnilne

to porównanie jest jak odwieczna walka pomiędzy fanami De Niro a Pacino. Obydwie są fenomenalne. To, która się woli oglądać zależy tylko od własnego gustu. Ja akurat przechylam się trochę w stronę Maggie

googaify

Owszem, zgadzam sie, Maggie jest b. dobra również, ale Judi i jej rola w Zakochanym Szekspirze - po prostu genialna. Natomiast Maggie mniej lubię, bo gra wg mnie bardziej konserwatywne role, np w Pokoju z widokiem oraz w Lawendowe wzgórze. B. ładny avatar masz przy okazji, z ukochaną moją Cate Blnchett!

CityOnilne

2 role filmowe nie znaczą o całej filmografii i jakie gra role...
zobacz więcej filmów z Maggie a szczególnie tych starszych...
btw. Przecież Judi Dench też gra konserwatywne role, i to znacznie więcej...

Robertul

w lawendowym wzgórzu jest widoczny "pojedynek" obydwu Pań i jest zdecydowany remis. Są bajeczne.

Robertul

Oglądałem wicej filmów z Maggie, ja ja coeniam na b. dobry -
Judi jakoś wywiera większe dla mnie wrażenie, mam większa rozkosz oglądania jej podczas gry.

CityOnilne

a widziałeś te najlepsze jej role ?

Robertul

tak, mówię, że oglądałem sporo filmów z nią.

CityOnilne

które np. ^^ ;)?

Robertul

Harry Potter (ale dawno, bo nie lubię takich bajeczek)
Lawendowe wzgórze
Herbatka z Mussolinim
Gosford Park
Zmowa pierwszych żon
Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu
Pokój z widokiem
Zakonnica w przebraniu

Jest dobra, na pewno, ale czy o gustach się dyskutuje? Wole Judi, koniec.

CityOnilne

dobrze ;)
ale i tak polecam ci jej Oscarowe role, oraz za które dostała nominację ;) i ogólnie filmy gdzie gra role 1-planowe...

Robertul

Bardzo lubię obie te aktorki i choć ryczałam jak bóbr na ostatnim Bondzie (kto widział, to domyśla się pewnie na jakiej to było scenie :P ) to jednak wolę Maggie. Mimo to jej rola w "Suicie kalifornijskiej" nie wywarła na mnie wielkiego wrażenia (choć może to wynikać z tego, że sam film nie bardzo przypadł mi do gustu i gdyby nie m. in. Maggie to chyba nawet nie skończyłabym go oglądać). Uważam, że ma na swoim koncie niejedną dużo lepiej zagraną rolę niż ta w "Suicie...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones