Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Już niecałe 100 głosów pozostało do przekroczenia pułapu 1000, potrzebnego do wejścia w TOP100. Trzeba rzec, że nie ważne kiedy to się zdarzy to dość późno. Z jednej strony dobrze, że w końcu znajdzie się na tej liście, ale z drugiej martwić. Maggie Smith znajdzie się na 6 miejscu (na nim pojawiają się "nowości"), zacznie się akcja "spychania" w dół bo cytuję: "Dlaczego ona znajduje się w TOP10?".

Ale mam nadzieję, że się mylę!!

Mr__Angel

Zachecam, do odwiedzenia mojego bloga.
Mam nadzieje, ze nikt nie poczuje sie urazony tym, ze wykorzystalam opsi, znajdujacy sie na tej stronie.
Pozdrawiam:)

Mr__Angel

Witaj Mr. Angel. Maggie jest od dzisiaj w zestawieniu, na razie na...6 miejscu.
Ja nie zamierzam jej spychać. Nawet gdy jakis gnój znajdzie się nagle w Top100 nie wysatwiam mu oceny, dopóki mi nie podpadnie na poważnie;P. A jeśli chodzi o Maggie, to fantastyczna aktorka przecież :)

Pozdrawiam :) I mam nadzieję, że ona szybko nie spadnie z tej pierwszej 10.

Mr__Angel

Oczywiście! Nareszcie jakaś wspaniała, uzdolniona kobieta znalazła się w pierwszej 10 :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tenismisz

I to pisze ktoś kto dał 10: Annie Przybylskiej, Pawłowi Delągowi, Małgorzacie Kożuchowskiej i Maciejowi Zakościelnemu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones