Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

W życiu nie powiedział bym że laska ma już 31 lat. Ostatnio strasznie się wyrobiła teledysk Tu y Yo mógłbym oglądać godzinami Widać że dziewczyna dopiero uczy się tańca ale ruchy ma już i tak niezłe :D Zwłaszcza z męskiego punktu widzenia :)

marekwyszosiat

Nie no z tego co pamiętam Maite już od daaawna tańczy ;)

lucre

Tak tak moja pomyłka po prostu ostatnio czytałem jakiś artykuł w którym było że Maite teraz chodzi do jakiejś szkoły tańca w USA A dziś przeczytałem ze tańczy już dawno :) Moja pomyłka

marekwyszosiat

Też tak uważam, jak na swoje lata wygląda fantastycznie.

roro1397

haha nie przesadzał bym z tym ,, swoje lata " co prawda ma 31 a wygląda może na 25 ;) ale stara nawet tej 30 nie jest ;D

marekwyszosiat

Dla mnie to ona w ogóle się nie zmienia :) cały czas wygląda tak samo - ślicznie :) eksperymentuje tylko z fryzurami :) ale to chyba jak każda dziewczyna :) raz proste , raz krótkie , raz kręcone :)

telenowelas

To że wygląda ślicznie to ja widziałem i widzę chodziło mi po prostu o to że porównująca Maite teraz a Maite np z czasów Nie igraj z aniołem to zrobiła się bardziej sexi... ;) Bardziej kobieca i zmysłowa

marekwyszosiat

Aaaa... no tak , tak :) to prawda :)

marekwyszosiat

widziałeś jej treningi do ty y yo? :)
http://www.youtube.com/watch?v=h8LbahSMAhc
jestem dziewczyną i zazdroszcze jej takiej figury...z męskiego punktu widzenia to cię rozumiem...taniec perfekcyjny,a jeszcze przy jej figurze to naprawdę boski widok :)

izabela11223

Też uważam że perfekcyjnie tańczy w tym teledysku . Ślicznie śpiewa i tańczy .

izabela11223

w takim wydaniu najlepiej widać jak niewiele się zmieniła od czasów Lupity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones