Maja Bohosiewicz

Maja Marta Bohosiewicz

5,0
947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Bohosiewicz

gra swietnie swoja role. nie widzialam "londynczykow", i nie sledze jej poczynan na scenie filmowej, ale do roli eweliny pasuje idealnie.

kam80

świetnie?! no, widzę, że gust masz nieźle wyrobiony... pewnie to twój ulubiony serial... i patrząc na oceny niektórych filmów - Wyspa tajemnic i Szeregowiec Ryan na 1?! no proszę cię ;/

kropkaaa

Pieprz się, kropkaaa - Majeczka gra Ewelinkę REWELACYJNIE i w ogóle jest piękna i utalentowana :) Kam80 - popieram Cię !

maja_bohosiewicz

Z tego co mi znajome mówiły,a mieszkały z nią w Krakowie pod jednym dachem....jest zdolna do pisania pochlebstw pod własnym adresem.Tacy ludzie źle kończą po nagłym zderzeniu z rzeczywistością.

kam80

oj kropka kropka... wlasnie- pieprz sie:D:D o gustach sie nie dyskutuje:D z czystej ciekawosci weszlam na twoj profil i co widze?? noo podobnie:D co do pani Eweliny i serialu ... nie ogladam go za czesto, raczej wtedy, gdy musze sie odstresowac... ale co masz do jej gry? fajna jest:D..moze keidys zagra w jakims ambitnym filmie:) i pokaze klase:). a Szeregowiec Rayan mnie sie nie podobal i nic na to nie poradze:)):): gust gustem nieprawdaz?? to, ze inni lubia lody czekoladowe, nie znaczy, ze i ja mam je lubic:)... bleeee wole smietankowe:D...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones