Maja Komorowska

Maria Janina Maja Komorowska-Tyszkiewicz

8,0
9 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Komorowska

że mnie okropnie denerwuje. Nie twierdzę, że jest złą aktorką, wręcz przeciwnie, jest bardzo zdolna, ale jak zaczyna mówić do mnie z ekranu to coś mnie strzela i skręca w środku. Nie wiem dlaczego.

a_ndra

Mam tak samo :)

Niskobudzetowy

Ja też.

a_ndra

Już się bałem, że jestem jedynym!
Dokładnie takie same uczucia.

a_ndra

Mam dokładnie odwrotnie. Maja Komorowska ma coś takiego w sobie, że chce się słuchać tego co mówi jako ona sama, jak i poprzez odgrywanie role. Wspaniała osoba, wspaniała aktorka, wspaniałe kreacje aktorskie.

a_ndra

Zawsze myślałem, że to tylko ja tak mam. Gdy się pojawia, to mam ochotę wstać i wyjść.
Obejrzałem ostatnio Spiralę. Cała obsada doskonała, ale Komorowska...rany.

a_ndra

Polecam film życie rodzinne. Zagrała tam mistrzowsko

a_ndra

Zgadzam się, bardzo mnie irytowała. Fryzura, twarz, okulary, gesty, ten pieprzyk, to wszystko ucieleśniało wszystkie znienawidzone nauczycielki z okresu podstawówki i szkoły średniej. Ale po latach doceniłem ją, szczególnie za filmy u Zanussiego. W sumie atrakcyjna babka, której uroda zachwiana jest tą niezmienną fryzura guwernantki, podkrążonymi oczyma i wspomnianym pieprzykiem.

rafal_bigda

Dla mnie pani Komorowska kojarzy się ze zubożałą arystokratką o dużej godności wewnętrznej. Zupełnie nie postrzegam jej jako nauczycielki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones