Manuela Gretkowska

3,8
65 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Manuela Gretkowska

Tyle mam do powiedzenia.. Żal z Was, oceniających panią Manuelę, wyzywających od głupich bab, mieszających w głowach i wiedźm... Nie wiem czy którakolwiek persona z osób pałających tak żarliwą niechęcią do pani Manueli zdobyła się na wyżyny intelektualne przeczytania jakiekolwiek książki Jej autorstwa. I nie wiem kim są autorzy postów, którzy mogą sobie pozwolić na wyzywanie jakiejkolwiek kobiety od wiedźm. Współczuję, szczerze i serdecznie.

forever

Pani Manuela, jej twórczość i poglądy w nich przemycane są nie tylko szkodliwe, ale i śmieszne. Tak, one są tak żałosne, że aż śmieszne. Zmusiłam się do przeczytania paru felietonów tej pani, a także do zobaczenia "Szamanki". Nie trzeba nikogo wyzywać i obrażać, ale "twórczość" tej pani to jedna wielka pomyłka. A jeszcze informacja na filmwebie odnośnie popełniania przez nią błędów ortograficznych... Grafomaństwo.;)

Koralina90

Tak, tak. Błędy ortograficzne to niewątpliwie wyznacznik grafomanii. Ciekawe po co w takim razie każde przyzwoite wydawnictwo zatrudnia korektora? Jestem świeżo po lekturze "Namiętnika" i widzę, że Gretkowska dobrze pisać potrafi.

Koralina90

No właśnie , napisała scenariusz do "Szamanki". Już gorszej rzeczy nie mogła zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones