Marc-André Grondin

7,2
605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marc-André Grondin

Nie wiem, czy to moja bujna wyobraźnia, czy tez omamy wywołane fascynacją Gaspardem Ullielem, ale ten aktor na prawdę mi go przypomina! Ten zarys szczęki, to oczy... Czy wy też dostrzegacie podobieństwo? (;

mory16

Ja od razu spostrzegłam!! :D Oglądając "Ostatnią posługę" przez chwilę się zastanawiałam czy gra tam Marc czy Gaspard. Trzeba przyznać, oboje są bardzoo przystojni. ;)

LoveRockNRoll

ja tez odnosze takie wrazenie, ale wole gasparda, bo ma piekny, gleboki glos;)

mory16

Przez cały film myślałam że to Gaspard .. tylko nie ma tego dołeczka ;p

pixelll

Hahahaha ja to samo :D Gaspard jest według mnie przystojniejszy, ale Marc jest lepszym aktorem. W C.R.A.Z.Y. pokazał klasę.

mory16

Są bardzo podobni. Ale Marc przystojniejszy ;)

Pozdrawiam cieplutko :)

sareneczka

Zgadzam się z Tobą :D

użytkownik usunięty
mory16

ja na początku myślałam, że to jest Gaspard. Tylko tej charakterystycznej szramy nie widziałam:)

mory16

Sa bardzo do siebie podobni, wygladem i wzrostem. Ale ktory jest przystojniejszy...? Chyba jednak Gaspard:-))

binky

Klony!!

Tylko brak dołeczka. Wolę dołeczek...
Ale jak coś , zadowolę się i brakiem :D

binky

Są bardzo, bardzo do siebie podobni. Film pt. "Dzień, który odmienił twoje życie" oglądnęłam już jakiś czas temu a teraz oglądałam "Zamknięty krąg" z Ullielem i byłam przekonana, że Ulliel gra w "Dniu..." Gaspard z blizną wydaje się bardziej zadziorny :p i szalony.

mory16

Kiedy "fazowałam" na Ulliela dowiedziałam się od mamy, że w filmie który ostatnio widziałam gra aktor który go przypomina. To był właśnie Grondin. :D

mory16

podobni, mi jescze troche przypomina Bena Barnesa ;d

mory16

jest też podobny do teraźniejszego Matta Prokopa... ;) a raczej Matt do niego

mory16

Tak, bardzo podobny :D Oglądając ,,Dzień, który odmienił twoje życie'' cały czas myślałam kogo mi przypomina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones