Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
79 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Cienias aktor

użytkownik usunięty

Ludzie go oceniają po urodzie, a nie po grze aktorskiej.

Robie screena w razie gdybyś usunął kiedyś ten temat, jak będe się z kimś kiedyś kłócił i będę chciał go nazwać debilem, to sobie wtedy ten obrazek załączę.

Sebu_BGZ

hahaha dobre, popieram. Jak mnie kiedyś wkurzył jakiś gnojek i nie chciał wyjść na utwardzoną ziemię to wyciągnąłem telefon, on do mnie: co zadzwonisz po kolegów? Ja nie, zrobię Ci zdjęcie i cię znajdę. Tak mnie się przypomniało.

i pewnie dlatego, że jest tak przystojny gra w tak wielu świetnych filmach... racja... to może być to.... :)

Kasss1986

Ja się zastanawiam jak się czują i zachowują aktorzy pokroju Szyca, Karolaka w stosunku do niego, kiedy muszą grać w tych swoich szmirach, a Dorociński który się z tego wyplątał, łapie angaż w kolejnych hitach i faktycznie może się rozwijać zawodowo. Gul musi mocno uwierać.

LordNeo

z tego co słyszałam i widziałam to Dorociński jest inteligentnym facetem i nie ma tzw sraczki i parcia na szkło. Robi co chce, dobrze jemu to wychodzi i nie musi się wstydzić :) jakieś 5 lat temu mój ówczesny chłopak powiedział "to będzie aktor któy dorówna wielkim" :) miał rację :)

użytkownik usunięty
Kasss1986

Nie miał.

patrząc w jego dorobek chyba jednak miał ;)

LordNeo

kolejnych hitach ?? ty hitami chcesz nazwać Obławę, Lęk wysokości, Idealny facet dla mojej dziewczyny, Vinci, Show. Grzeszni i Bogaci ??

e_nygma

Z ostatnich lat Róża, Obława, Jesteś Bogiem (dla mnie film średni, ale sukces kinowy jest niezaprzeczalny), Drogówka nawet jeżeli jakiejś części widzów się te produkcje nie podobały to ogół publiki i krytyków przyjął je oklaskami, za czym posypały się nagrody oraz pełne sale kinowe. Jak znam Pasikowskiego to Jack Strong w tą serie też się wpisze bez żadnego problemu. A o Pitbullu który jest prawdopodobnie najlepszym serialem dekady nie wspomnę.
A te twoje Vinci itd to właśnie o tym pisałem "... się z tego wyplątał..."

LordNeo

robienie filmów pod "podobanie się publice i sukcesy kinowe" ?? "Rodzinka.pl" czy "na wspólnej" też mają oglądalność i masę nagród... a oglądalność niezaprzeczalną...

e_nygma

Tak żeby się nie rozpisywać, z ciekawości zapytam jakie te seriale mają nagrody?

LordNeo

skoro umiesz tyle napisać o swoim pupilku to znaczy, że gdzieś znalazłeś te wiadomości - bo producent raczej ci tego nie powiedział, więc skoro potrafisz czytać to poszukaj a znajdziesz - ja znalazłem bez problemu...

e_nygma

Wiesz takie bezguście podążające za trendami jak ja nie potrafi tego zrobić, więc może jaśnie oświecony odpowiesz na pytanie czy dalej będziesz klepał trzy po trzy, robiąc z siebie pośmiewisko.

LordNeo

no to przykre...

e_nygma

Tak jesteś bardzo przykry. Żegnam

e_nygma

Męczy cię jakaś trauma na pkt. psów ?

użytkownik usunięty
Kasss1986

Jak dla mnie to on nigdy nie zagrał w dobrym filmie.

A oglądałeś marny prowokatorze Różę i Pitulla ?

tomucho77

ok - dwa filmy (moim zdaniem średniej ale już nie tak złej jakości)... to tak jakby wywyższać Seana Connery czy Ala Pacino za to, że w swojej gigantycznej karierze grał w jednym czy dwóch dobrych filmach...

tomucho77

"Pitbulla" (sorka za literówkę).

to co powiesz o Szycu albo Karolaku??? Jak miałabym wymieniać najlepszych polskich aktorów to w pierwszej 5 znalazłby się Dorociński :) nie dość że zdolny to przystojny :) ma chłopak po prostu szczęście;)

użytkownik usunięty
Kasss1986

Szyc i Karolak to też kiepscy aktorzy, a jeżeli chcesz poznać prawdziwych aktorów to zapraszam na mojego bloga.

mimo śniegu wybieram rower :)

użytkownik usunięty
Kasss1986

A w dodatku co za idiotyczny rym:
"nie dość że zdolny, to przystojny"

Zupełnie jak do jakieś piosenki dla przedszkolaka.

ty masz jakiś problem ze sobą? uwierz mi, że rymy obchodzą mnie w podobnym zakresie jak pogoda na kamczatce :)

Twój blog ugrzązł w Paleozoiku.

popieram ciebie w 100%

Krystian - jesteś wzorcowym przykładem na to, że zawiść to cecha narodowa Polaków. Rozumiem, że boli widok faceta, który mało, że przystojny jak cholera to jeszcze diabelsko zdolny, ale bełkotanie, że to cienias, kompromituje wyłacznie Ciebie. Żenada koleś. Idź się poskręcaj z zazdrości, bo to Ci przychodzi z łatwością, o reszcie nie masz bladego pojęcia.Albo zawiść zalewa Ci oczy i mozg .:-(

justykob

daj spokój... niech się chłopak wyżyje... to całkiem niezła rozrywka i zabawa tak z ranka do kawy (przynajmniej dla mnie)

użytkownik usunięty
justykob

Nie jestem zazdrosny

justykob

Dorociński nawet w dresie jest boski :) a w dresie mało kótremu dobrze... :)

Kasss1986

taaaaaa dla takich jak ty to brak mi słów - pewnie nawet gdyby był w żeńskich stringach i taplał się w gó.....e to byłby dla ciebie priorytet jako kandydat na męża

e_nygma

Mąż nigdy nie był i nie będzie dla mnie priorytetem, poza tym męża nie szukam :)Dorociński żonę już ma więc nie rozumiem o co chodzi...
za to dla takich jak ty trzeba pisać poezję bo co innego :) Mam prawo wyrazić swoje zdanie, podoba mi się i co komu do tego?

justykob

tak sobie czytam wywody tutaj i stwierdzam, że to pierwsza mądra wypowiedź ;-)

użytkownik usunięty
vilee

Chyba żartujesz? Nie słuchaj tej przemądrzałej justykob. Ona to chyba krytykuje wszystkich co napiszą podobne komentarze.

nie chodzi o to jakie masz zdanie, tylko w jaki sposób je wyrażasz, bo zdanie każdy może mieć inne, a Ty swoimi wywodami dajesz nam do zrozumienia, że nie tylko dorociński nie przekonuje Cię jako aktor, ale że wręcz masz z nim wielki problem i kompleks

justykob najtrafniej podsumowała dyskusję :) a Dorociński jest świetnym aktorem i fajnym facetem

użytkownik usunięty
ilonann

Nie wierz tej całej justykob. Z ręką na sercu mówię że nie jestem zazdrosny, zresztą nie chcę być takim słabym aktorem jak on.

załącz zdjęcie ręki na sercu ;-)

Nie jest szczytem moich marzeń, jeśli chodzi o urodę, ale gra bardzo przekonująco, jest mnie w stanie przekonać do każdego filmu.

Hejter.

użytkownik usunięty
SzymonS1

Płyta ci się zacięła czy co??

Nie, tylko widzę że cały czas hejtujesz ..

Hejter i TROLL !

użytkownik usunięty

Mój znajomy aktor też jest bardzo przystojny (jeszcze bardziej od Dorocińskiego) i całkiem nienajgorzej urodzony a kariery nie zrobił. Ciekawe dlaczego.

Imię i nazwisko poprosimy ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Ale po co? Zrobi Ci to jakąś różnicę? Przecież napisałam, że kariery nie zrobił, więc Go nie znajdziesz w internecie chyba, że na Facebooku, a ja linków do profili znjaomych nie zamierzam rozdawać. Gość jest zamożny, przystojny, uczył się długo na aktora, kształcił się w tym kierunku, a nie zrobił kariery żadnej. Nawet nie miał epizodu w żadnym znanym mi serialu. A z zawodu niby aktor. Tylko roli na koncie żadnej. Więc chodziło mi raczej o wykazanie, że Dorociński jednak coś umieć musi i pisanie, że ludzie Go lubią tylko za to, że jest przystojny to bzdura, bo gdyby za ładną buźkę faktycznie można było zostać aktorem, to na pewno tych przystojniaczków byłoby więcej w naszym kraju, a ich jest tyle co kot napłakał.

A w czym grał ten twój znajomy ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Jak grochem o ścianę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones