Marcin Krzyształowicz

6,0
451 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marcin Krzyształowicz

Witam. Z tej strony Marta, ta którą uczyłeś w Lar-cie. Rok temu spotkaliśmy się na planie filmu "Pani z przedszkola", w którym moja córka grała jedno z dzieci. Wtedy zostawiłam Ci swój numer telefonu gdybyś potrzebował dziecka do produkcji filmowej. Obecnie córka już drugi rok uczęszcza do przedszkola teatralnego, w którym rozwija swój talent. Jeśli jesteś zainteresowany to przesłałabym Ci jej aktualne portfolio. Dzięki. Pozdrawiam. Marta

marta12_34_56

A do kogo Pani to napisała?

awk70

no a jak myslisz do kogo? do Pana Rezysera ;)

katja_es

ale to nie Pan Reżyser prowadzi tą stronę tylko internauci...

awk70

mnie tego nie musisz pisac ;)

katja_es

Chyba muszę bo będąc na stronie zwracasz się z bezpośrednią prośbą do reżysera jakbyś nie miała świadomości,że to strona prowadzona przez internautów....

awk70

chyba nie widzisz ze to nie ja zadalam pytanie do pana rezysera - czytaj uwazniej i sie przestan czepaic

katja_es

Jak nie Ty to po co się udzielasz pod postem.....

awk70

bo mam taki kaprys marudo

katja_es

To idź kaprysić gdzie indziej Trollico...

awk70

hehe, też się nie popisałeś błyskotliwością :D Ale pytanie do reżysera - mistrz :)

novril

DObrze,że ty się popisałaś......

awk70

Nic nie chcę pisać, ale mam wrażenie że to Ty jako pierwszy udzieliłeś się pod postem.
Lubię patrzeć jak się ludzie gryzą z byle powodu na filmwebie :)
Czekam teraz co awk mi odpowiesz, nie zdziwiłbym się na "Twoja stara" i takie tam :D

marta12_34_56

Lepiej nie zabieraj dziecku dziecinstwa tylko dlatego ze chcesz sobie zrekompensowwc swoje niespelnione ambicje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones