Marcin Stec

6,3
767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Stec

w serialu "Julia" gra geja i w filmie "Listy do M." również grał geja...nie znalazłam w internecie żadnych wiadomości na temat jego życia prywatnego i ciekawi mnie,czy jest gejem,czy tylko ma etat geja w TVN

jag0da

Chyba tylko etat ale jeśli chcesz go poznać to zapraszam do Teatru Ludowego w Krakowie bardzo często w nim grywa

jago18

Marcin jest cudownym mężem i ojcem 2 dzieci - a skoro tak wiarygodnie gra role homoseksualisty - świadczy to o jego kunszcie aktorskim.

jago18

byłam na spektaklu z nim i powiem jedno o niebo lepiej ogląda sie go na żywo dopiero wtedy można zobaczyć jego talent

kingofpeace

Tez tu wpadlam po ogladnieciu Listy do M, bo nurtowalo mnie to samo pytanie........dzieki za podpowiedz o Teatrze Ludowym w Krakowie

użytkownik usunięty
jag0da

Jest gejem na pół etatu XD a Marek Barbasiewicz jest gejem i ma sceny erotyczne z kobietami, to nie ma nic do rzeczy. Aktorzy mysla że kiedy beda grac gejow to widzowie pomyla osobowosci i okazuje się że to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones