Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Kolejny dziad któremu na starość odwaliło.A firmie ING radzę zrobić badania, bo każdego kogo znam te tanie reklamówki w TV doprowadzają już do szału.

DurdenT

Zasadniczo jest tak, że namolność reklam wkurza prawie każdego, ale jednak na prawie każdego działa, czego do dziś nie rozumiem. Tak więc sądzę, że ING raczej zyskuje na kontrakcie z Kondratem, a to że znalazł sobie ciepłą na starość posadkę, to fakt.

DurdenT

Tak - ja dzięki panu MK skreślam na starcie ING.

DurdenT

mnie szczerze mówiąc bardziej doprowadzają do szału reklamy z Piotrem Adamczykiem

użytkownik usunięty
mariao

Mnie wszystkie reklamy doprowadzają do szału, więc nie oglądam telewizji i nie słucham radia w ogóle. A wszystkich gwiazdorów z reklam mam głęboko w...poważaniu. ;)

DurdenT

Kolega orientuje się kim jest Marek Kondrat?!
To osobistość. Kogo byście chcieli w ING?
Wojewódzkiego ? Bralczyka? Lepszych nie ma.
Nie podoba się? Zwolnijcie Mareczka.
Zapewniam, więcej osób zna Kondrata niż ING.

DurdenT

A przecież nawet jeśli nie chce grać w filmach, to są inne możliwości. Dla pana Marka np. Discovery Channel. Są już przecież programy całkowicie kręcone w Polsce, mogą powstać kolejne, a w amerykańskiej wersji świetnie sobie radzi Morgan Freeman a teraz dojdzie jeszcze Will Smith.

DurdenT

Też będziesz dziadem, o i le przy dobrych wiatrach nie wpadniesz pod ciężarówkę. Tyle, że Kondrat ma sławę, pieniądze i przede wszystkim artystyczny dorobek. Ty gówno będziesz miał. :P

baron666

Popieram.

engola

Banki internetowe to nie nasze życia całe przecież.

DurdenT

Tak, odwaliło bo postanowił zostać ... tatusiem (to samo Strasburger). Tylko że ma podobno ... 67 lat, a dziecko udziło się w 2021, choć ma juz ... dwa lata.
https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/7759733,marek-kondrat-corka-ojciec- dziecko-rodzicielstwo.html
Ten artykuł to istne s-fi. Autor widocznie przenosi sie w czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones