Marianne Faithfull

Marianne Evelyn Gabriel Faithfull

7,1
471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marianne Faithfull

uwielbiam marianne faithfull!!!!!! juz nie moge sie doczekac na jej nowy album ktory ma ukazac sie w pazdzierniku:) a jesli kogos interesuje 'swingujacy londyn' to polecam do przeczytania autobiografie tej pani pt "faithfull". czegoz to ona nie przezyla!!! az w zasadzie dziw bierze ze ona w ogole przezyla...

użytkownik usunięty
JohnKlonMorfinka

Mnie dziw bierze ,że ona nie bierze.Co przeżyła?Kto jej kazał ćpać?Na własne życzenie zrujnowała sobie życie i zdrowie.Nie ma co się nią tak zachwycać.Ma szczęście,że w ogóle jeszcze żyje.Tylko co pozostało jej w głowie?Świadomość zmarnowanej szansy na normalne życie.Nie ma co się tak podniecać -Możecie mi wierzyć-nie chcielibyście być w jej skórze.

Tu nawet nie chodzi o samo ćpanie tylko o to jak w sytuacji przebywania praktycznie na samym dnie potrafiła nagrywać płyty (genialny "Broken English" powstał kiedy ona praktycznie mieszkała na ulicy), jak degenerację swojego sopranu przekuła w swój największy atut, jak po ogarnięciu się z nałogu, mimo zupełnie zniszczonej reputacji, parła do przodu i robiła swoje - moim zdaniem taka konsekwencja jest jednak warta podziwu.
Co do zmarnowanej szansy na normalne życie to ja nigdy nie słyszałem, żeby ona takowego życia pragnęła. Jak jest naprawdę to nie wiem bo nie znam jej osobiście, ale myślę, że skoro ktoś jest artystą to raczej automatycznie godzi się z tym, że normalnego życia mieć nigdy nie będzie.
Naprawdę gorąco polecam jej autobiografię, żeby zrozumieć samą Faithfull jak i czasy w których przyszło jej stawiać pierwsze kroki.

JohnKlonMorfinka

ponoć wie kto przyczynił się do śmierci Jima Morrisona http://www.tvp.info/16365701/tajemnica-smierci-morrisona-rozwiazana-brytyjska-pi osenkarka-twierdzi-ze-wie-kto-go-zabil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones