Marilyn Monroe

Norma Jeane Mortenson

8,4
7 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Monroe

był kiedyś na mieście billborad, nie wiem co reklamował, ale były na nim wizerunki Elvisa Presleya i Marilyn Monroe, a obok wielki napis American Dream. Jak dla mnie to powinno tam być napisane American Nightmare bo oboje byli postaciami tragicznymi, którym raczej należy współczuć niż się zachwycać ułudą ich blichtru

Larionov

Przychylam się do opinii, ich życie to żaden sen...
Z tym, że reklama musi przyciągać uwagę i generować zysk a któż bardziej kojarzy się z sukcesem w amerykańskim stylu?
Mało kto zdaje sobie sprawę czym ten sukces był okupiony...

użytkownik usunięty
madz20

Zgadzam się z Wami.

użytkownik usunięty
Larionov

no właśnie po to są takie ikony publicznie rozliczające się ze swoim życiem żeby prosty człowiek obserwując uczył się czego nie robić ;) jak dla mnie to jedne z pierwszych ikony dobrego PRu miały ten szósty zmysł - "jak sie dobrze sprzedać" :)

kiedyś bardzo jej nie lubiłam bo wydawało mi się, że jest super inteligentna i na siłe robiła z siebie idiotke czyli była poniekąd sztuczna ale zmieniłam zdanie tzn rozumiem, że miała ciężko i czasem po prostu nie ma się wyboru aby przetrwać trzeba podejmować czasem trudne decyzje... ale bardzo ją cenię, za jedną rzecz, w której osiągnęła mistrzostwo - nie wstydziła się być KOBIETĄ i zaakceptowała swoją kobiecość w pełni, nie bała się tego okazywać - tego nie da się zagrać ani oszukać, to trzeba już w sobie mieć lub wypracować i myśle, że właśnie dlatego akurat ona stała się symbolem kobiecości chociaż i przed nią i po niej było wiele innych... i za to należy jej sie ogromny szacunek i podziw bo to wbrew pozorom bardzo trudna sztuka do osiągnięcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones