Marilyn Monroe

Norma Jeane Mortenson

8,4
7 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Monroe

Byla po prostu fantastyczna. Nie tylko miała ładna buzie, ale tez inteligencje i ogromny talent. gdyby nie jej tragiczna smierc (ktora nie byla rozmyslnym samobojstwem!) pokazala by wszystkim jak sie gra w filmach. wiekszosc dzisiejszych aktorek to tylko zadufane w siebie lalki barbie a Marilyn byla inna.

użytkownik usunięty
anti3ek

tak,daje sie prowokowac,bo nie pozwole sobie pluc w twarz oszczerstwem!

użytkownik usunięty
anti3ek

no tak,wg twojej filozofii winny jest nie ten ,kto morduje,ale zamordowany,bo pozwolil sie zamordowac:P

użytkownik usunięty
anti3ek

a ja przejrzałem twoje wypowiedzi i wyglada na to,ze jestes hejterka Marilyn Monroe:P - co drugi temat dyskusji,w jakiej bralas udzial jest na jej temat - widac,ze ze to ty masz ze soba problem i chora obsesje na jej punkcie:P nie wmowisz mi,ze bycie fanem to cos zlego i ze to fanatyzm ,bo to bycie hejterem jest czyms zlym i chorym

a ja tam uwazam sie za jej fana,prawdziwego, a nie takiego w co jedno nie wierzy a drugie sobie dopowiada ... idoli tez trzeba obiektywnie ocenic , a szczegolnie te mniej chlubne aspekty ich zycia , ciebie zas widac to przerasta ...ale comi tam , tkwij sobie w tym swoim małym swiadku, w ktorym kazdy kto powie cos co Ci nie pasuje jest "hejterem" xD a ... u Ciebie ostatnio (jaknie zawsze) kazdy temat jest o MM , wiec sie nie pogrążąj :P

bad_girl007

A skąd wiesz, że jej śmierć nie była rozmyślnym samobójstwem?

użytkownik usunięty
antyromantyczka

ma prawo wierzyc w co chce i nic ci do tego:P jak ci sie nie podoba to wypad stad na pudelka pisac ociekajace jadem komentarze pod artykulami o nielubianych przez siebie celebrytach ,to miejsce dla takich jak ty:P

i popatrz ,fanatyczko, co zrobiłaś z tym tematem ; nikt juz nawet tego nie bedzie czytał ...

użytkownik usunięty
anti3ek

widzisz, pan ponizej nazwał i ciebie zwierzakiem- czyli ty tez masz tu nie najlepsza opinie:p A propos,nie wiedzialem,ze potrafisz znizyc sie do takiego poziomu:,żeby wrzucac na jakies prymitywne portale chamskie demoty na biedna MM .Wstyd!!! HEHEHE XD http://ryjbuk.pl/prawda-boli-302233/2/najstarsze#komentarz_23765

użytkownik usunięty
anti3ek

nie zwalaj winy na mnie ....to po co odpisywalas na moje posty ,nie bylby tak zasmiecony twoimi wypocinami:P

bad_girl007

RAAANY! anti3ek i lis_vitalis, jak internetowe zwierzaki XD

A MM, niesamowita kreatura, jestem wielkim fanem jej uroku, wdzieku, osobowosci i talentu ;)

Zywiec20

prosilabym o nie wrzcaie mnie z lis vitalis do jednego woraka ; róznica hest zasadnicza ; ja podzieliłam się na forum swoimi pogladami , ona je skrytykowała, jak zreszta robi zawsze gdy ktos ma zastrzezenia do jej idealu kbiety jkim byla MM ( bo wsrod zywych oczywiscie nikogo tak nie doceni) ... ale .. zwisa mi to i powiewa , bo wole swoje zycie w realu ktorego uzytkownii lis vitalis ( wyprodukował ok 30 postów jednego wieczoru ) najwyraźniejj nie ma inajzwyczajniej nie bede juz zabierac glosu w temacie, bo szkoda zycia ....

anti3ek

skad pomysl ze was porownuje? LOL nadawalibyscie sie na burzliwe lesbijskie malzenstwo ;)

użytkownik usunięty
anti3ek

hehewidze,ze jak zwykle wyciagasz pochopne wnioski na podstawie jednego zdarzenia,a do tego przesadzasz:P Zobaczymy,jak dlugo wytrwasz w swym postanowieniu:P

użytkownik usunięty
anti3ek

"prosilabym o nie wrzcaie mnie z lis vitalis do jednego woraka" ło boże, jaka literowka xD Ale ty jestes zadufana w sobie i bezkrytyczna,skoro czujesz sie lepsza od innych i tak niewinna,prawa i święta,ze oburza cie przyrownywanie do innych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones