Najlepsze filmy Marilyn Monroe!

Jakie są Wasze ulubione filmy Marilyn Monroe?
Ja uwielbiam filmy takie jak 'Asfaltowa dżungla', 'Proszę nie pukać', 'Niagara', 'Mężczyźni wolą blondynki', 'Jak poślubić milionera', 'Słomiany wdowiec' i 'Pół żartem, pół serio'.
Poluję zaś na film 'Książę i aktoreczka', a przede wszystkim 'Skłóceni z życiem' - jak słyszałem najlepszy film Marilyn, za którego dostała Złotego Globa, a jak wiadomo to już tylko krok do Oskara. Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć!
Jeśli ktoś go ma i może mi pomóc go zdobyć, proszę pisać na bardotek69@o2.pl

Dzięki!

 • yy.. marilyn dostała złotego globa za pół żartem pół serio, a nie skłóconych z życiem :))
  a co do ulubionych filmów to uwielbiam księcia i aktoreczke, przystanek autobusowy i pół żartem pół serio (sceny jak wymawia nazwisko kowalczyk.. ahh) :)).
  ogólnie marilyn to moja ukochana aktorka :))

 • MM ma piorunujący epizod we "WSZYSTKO O EWIE":
  https://www.youtube.com/watch?v=SKhyLCjIpvw
  - Dlaczego wszyscy producenci wyglądają jak zające?
  - Bo nimi są :-)

  Uwielbiam "Wszystko o EWIE", za pojedynek BETTE z ANNE BAXTER - ta ten jeden raz mówi światu, że jest najlepszą aktorką na świecie, lepszą nawet od BETTE DAVIS. A zaczynała skromnie m.in. jako czarująca Lucy we "WSPANIAŁOŚCI AMBERSONÓW". Kto by pomyślał, że wyrośnie na taką aktorską lwicę. Fenomenalna aktorka.
  Scena, gdy siedzi na schodach i opowiada co to znaczy dla niej aktorstwo, co to znaczy sława: o tym, że brawa są jak skrzydła, płaszcz, w którym można się ogrzać, wywołuje wręcz dreszcze. Podobnie, gdy przed lustrem kłania się samej sobie w sukni Bette Davis. To jej film. Wręcz go zdominowała. I dobrze. W końcu to "Wszystko o Ewie", a to ona gra Ewę.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię