Marilyn Monroe

Norma Jeane Mortenson

8,4
7 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Monroe

Znając nawet ciemne fakty z jej życia,nie zrażam się do niej,bo stać mnie na dystans i
zrozumienie.Jest mi jej żal i jednocześnie fascynuje mnie jej osobowość.Nie czuję w sobie
pogardy czy obrzydzenia do niej ze względu na jej rozwiązłość czy inne niemoralne czyny,bo
jestem w stanie zrozumieć ówczesne realia i motywy,które nią kierowały.Uważam,ze
krytykować mogą ją tylko ograniczone kołtuny o ciasnym światopoglądzie,majacy
zakorzeniony w swych malych mozdzkach stereotyp łatwej,pustej i glupiej
blondynki.Najśmieszniejsze jest to,ze nawet ci,którzy czytali jej biografię,nie umieją czytać ze
zrozumieniem i uprzedzają się do niej,oczerniają ją na forach i probuja przenosic swoje
uprzedzenia na innych internautów.Ale jak wiadomo,zawsze najgłośniej krytykują ci,ktorzy
najwiecej złego mają na sumieniu. Tak,anti3ek, przede wszystkim ciebie mam na mysli
Współczuję też MM,ze miala takich "przyjaciół", nie potrafiących dochować sekretów z
ktorych ich się zwierzała i sprzedali je za odpowiednią kwote pieniędzy.Co to za
przyjaciele,ktorzy nie umieją dochować tajemnicy,zdradzają i nawet nie dbają o twoje dobre
imię po twojej śmierci????Nic dziwnego,ze MM tak skończyła ,skoro miala wokół siebie
takich ludzi.Ci moralizatorzy,krytykujący ją,powinni wziąć to pod uwagę,zamiast obwiniać
tylko ją za wszystko

użytkownik usunięty

vitalis... nie masz czasem obsesji na punkcie Marylin? są jeszcze inni aktorzy na tym świecie.
Aktorką wybitną nie była, miała niepoukładane życie osobiste i była niezrównoważona emocjonalnie. I co na to poradzisz? Emocjonujesz się tą Marylin jakby co najmniej Twoją matką była. Odpuść. Może niezrównoważeni lgną do niezrównoważonych, co?

"Uważam,ze krytykować mogą ją tylko ograniczone kołtuny o ciasnym światopoglądzie,majacy
zakorzeniony w swych malych mozdzkach stereotyp łatwej,pustej i glupiej
blondynki" - @lis_vitalis, krytykować to ją mogą akurat wszyscy, którzy chcą - nie mówię że te jest dobre, ale ty chyba rzeczywiście, jak to powiedział(a) @koszmarnykarolek, masz trochę za dużą obsesję na jej punkcie.

użytkownik usunięty
elfosz

Nieprawda,nie macie prawa jej krytykowac za jej zycie osobiste,a to,ze tak na nia najedzzacie,nie znajc jej,zle swiadczy tylko o was

użytkownik usunięty

mozecie sobie krytykowac ja za jej aktorstwo,ale nie za zycie osobiste to,ze miala nieszczesliwe zycie ,to w duzej mierze wina jej otoczenia,.tylko wy ,uprzedzeni ,nie umiecie spojrzec na to z dystansem i patrzycie na nia przez pryzmat wlasnych pseudomoraliA niezrownowazweni to sa hejterzy pokroju ani3ek i ciebie,ktorzy najedzaja i pastwia sie nad niezyjaca osoba ,oczerniaja i szerza plotki i oszczerstwa na jej temat Bycie fanem kogos to normalne zjawisko,ale hejterstwo to jest psychopatia zalo0ze sie,ze taki ani3ek ma z 10 innych kont i hejtuje upatrzana przez siebie ofiare,to normalne u takich psycholi i czesto spotykana na tego typuforach Ty pewnie tez masz inne,alternatywne konto Widac to po podobnych stylach wypowiedzi i argumentach kilku uzytkownikow Prawdopodobnie jestes kilkoma na raz ,tak jak i ani3ek Leczcie sie psychole ja mam prawo do wlasefgo zdania,ale to co wy robicie jest nienormalne

i znowu ja ! xD dziękuję za pamięc :PPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones