Mark Ruffalo

Mark Alan Ruffalo

8,2
81 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Ruffalo

mi sie najbardziej podobal w "szkole stewardess" i "dzis 13 jutro 30"
a wam ? :)

mariolqa

Widziałem 6 filmów z Markiem Ruffalo: Z UST O UST, JAK W NIEBIE, ZAKOCHANY BEZ PAMIĘCI, ZAKŁADNIK, DZIŚ 13 JUTRO 30 i TATUAŻ!! Tylko za bardzo nie pamiętam go w Zakładniku, może dlatego, że trochę dawno go oglądałem albo się za bardzo nie wyróżniał. W DZIŚ 13 JUTRO 30 i ZAKOCHANY BEZ PAMIĘCI mnie stasznie denerwował (chociaż filmy bardzo dobre), trochę takie "ciotowate" miał te role... W TATUAŻU ta rola do niego nie pasowała (może dlatego, że się przyzwyczaiłem do jego widoku w kom. romant.), wogóle mi się nie podobał (Meg Ryan też nie, i film sam w sobie też nie)... Za to super zagrał w JAK W NIEBIE (chociaż i tak był w cieniu Reese Witherspoon)!! W Z UST DO UST też całkiem nieźle :)

Kolejnośc jego ról od najlepszej z tych co widziałem:
1) JAK W NIEBIE
2) Z UST DO UST
...
...
...
3) DZIŚ 13 JUTRO 30
4) ZAKOCHANY BEZ PAMIĘCI
...
...
5) TATUAŻ

Moja ocena tego aktora to 5/10! Czekam na WSZYSCY LUDZIE KRÓLA i ZODIAC to może podniesie sobie ocenę!

mariolqa

Wczoraj obejrzałam drugi raz "Zakochany bez pamięci" i nie skapowałam, że Mark tam gra. Nie wiem czemu go nie rozpoznałam, przez te okulary? :)

gabi_2

Oglądałam 30-13 i z tego filmu zapamiętałam go jako przystojniaka, a z ust do ust... w ogóle go nie zapamiętałam xD

MsJustysia

ZODIAC +

Delianne

Mi najbardziej podobał sie w filmie Jak w niebie i Zodiaku :)

MsJustysia

W "Jak w niebie" zagrał przepięknie...:)

mariolqa

Nie jest klasycznie przystojny ale ma to coś!!Ja najbardziej go lubię w Jak w niebie,13-30,z ust do ust,Zodiak i Zakładnik.

mariolqa

Moim zdaniem najlepszy jest w komediach romantycznych takich jak:Jak w niebie,Dziś 13,jutro 30 i Z ust do ust.

kasia7777777

"Jak w niebie "

za krótki -.-
za krótki -.-
za krótki -.-
za krótki -.-

mariolqa

Zodiak
Zakładnik
Wyspa tajemnic
Możesz na mnie liczyć

Chociaż tego ostatniego nie widziałem od początku.

NickError

Widziałam prawie wszystkie jego filmy i chyba będę wielkim wyjątkiem jak powiem, że dla mnie jego najlepsza rola to rola w "Tatuażu".

Binula

To ja Ci odbiorę trochę wyjątkowości :) bo się przyłączam - dla mnie też jego najlepsza rola to ta w "Tatuażu".

Eleonora

jak dla mnie szczególnie świetnie radzi sobie w niezależnym kinie, jakby się bardziej starał - jak choćby: "Już tu nie mieszkamy", "Droga do przebaczenia", "Miasto ślepców", "The Kids Are All Right"

Pauleta

Popieram. Oglądałem niedawno "Wszystko w porządku" i muszę przyznać całkiem dobra rola Ruffalo. Chyba nie widziałem go w lepszej formie.

mariolqa

Najlepszym jego filmem jest Zodiak

Anda00

Jak w niebie :)

NatsuD

"Zodiak".
No i rewelacyjny Chuck w "Shutter island"

mariolqa

My Life Without Me
Reservation Road
We Don't Live Here Anymore

Lubię go w dramatycznych rolach. Chociaż jako Hulk też dał radę.

KillMeAtMidnight

To teraz jeszcze coś doszło, najnowszy film Iluzja w którym równiez gra. Ciekawe jak sobie w tym filmie poradzi.

mariolqa

Avengers, Zodiak.

mariolqa

W Avengers stworzył idealny profil psychologiczny Banera, chociaż nie wygląda w ogole jak na komiksach Marvela:)

mariolqa

Najbardziej podobał mi się w Zodiaku, Avengers tak jak ktoś tutaj napisał nie wyglądał jeśli chodzi o komiks ale idealnie zgrał Banera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones