Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Moim zdaniem nasz polski aktor Jacek Braciak (Brzydula, Prosto w serce) i Mark Wahlberg mają jakiś wspólny pierwiastek. ;)
Może to moje wrażenia, jednak po obejrzeniu Nostalgii Anioła, wydawało mi się, że już gdzieś tego aktora widziałam, a okazało się, że to mój pierwszy film z jego udziałem. ;P

missavery

podobny do Jacka Krzynówka :P ... http://www.solofutbol.cl/Imagenes/Albunes%20de%20futbol/polonia/polonia%202008/k rzynowek,%20jacek.jpg

mieszkoxxx

coś w tym jest xd

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

Co??? (chodzi o krzynowka)xp

rysy twarzy minimalnie podobne :D wydaje mi się, że obaj mają coś z tego typu urody (wysokie czoło, głęboko osadzone oczy) ;)

użytkownik usunięty
missavery

Weszłam na jego profil właśnie po to, żeby napisać, że on i Braciak są bardzo podobni:D szczególnie w niektórych ujęciach. Jak zobaczyłam w kinie zapowiedź tego filmu o gadającym miśku, to sobie myślę, kurcze, przecież znam człowieka z Brzyduli, a tu zonk:D ale tak serio, to jakby ich ubrać i uczesać tak samo i postawić obok siebie, to myślę, że można by wkręcić ludzi:)

dokładnie! czyli jednak to nie tylko moje spostrzeżenie ; )

użytkownik usunięty
missavery

Zgadzam sie! Widzialam braciaka w jakims serialu a potem marka w infiltracji. Według mnie sa bardzo podobni:)

missavery

muszę się z Tobą zdecydowanie zgodzić ! ;)

missavery

mark jest podobny do mojego szwagra, serio

missavery

Właśnie specjalnie weszłam obczaić forum żeby sprawdzić, czy ktoś jeszcze odnosi takie wrażenie! Według mnie są bardzo podobni, patrząc na niektóre zdjęcia lub ujęcia wręcz pomyślałam - kurde to ten polski aktor!

missavery

Nigdy bym ich ze sobą nie zestawiła, ale po głębszej analizie ich galerii muszę stwierdzić, że jest między nimi pewne podobieństwo. Tylko że Mark jest wyższy i bardziej napakowany. Za to Jacek jest bardziej utalentowany.

missavery

Moim zdaniem są bardzo podobni, jak bliźniacy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones