Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

I tyle . Ma niespełna 173 cm wzrostu i jest po prostu za niski - wyglada to groteskowo a reżyserzy powierzają mu role twardzieli . Taki np. Dignam z Infiltracji - jak dla mnie spoko gdyby nie ten wzrost ... naprawdę lubię Marka , pamiętam jego utwory jak był tym słynnym Marky Markiem w duecie z Prince Ital Joe'm ( pamiętacie ich utwór "United" ;D aż się łza w oku kręci hehehe ... kupa lat to chyba 1995 rok był . uważam jednak że powinien grać jakichs ustatkowanych , spokojnych kolesi ( choć byłby problem bo on ma twarz która kogoś takiego wcale nie przypomina ?;D Jak sądzicie ? Wyraźcie się i dajcie tutaj swoje opinie ...

MilesQuaritch

mi tam jego wzrost nie przeszkadza,na żadną premiere,w dodatku w 15 centymetrowych szpilkach się z nim nie wybieram,a w filmie jakoś nie zwróciłam uwagi żeby był karłem
nie zgadzam się że powinien grać ustatkowanych(nudnych) facetów,taki jaki był w Infiltracji czy Strzelcu bardzo mi się podoba
co do wspomnień z czasów MM to się zgadzam,czasami włącze sobie Good vibration i aż miło powspominać ;-)

fenix

wejdz se na galerię Departed i zobacz jakich butów używa - koturny jak nic ;D pozatym kamera ak jednak smiga że tej różnicy nie widać

MilesQuaritch

Używa butów napewno lepszych niż Twoje, i "se' z nich słoma nie wystaje nie wystaje "se"

MilesQuaritch

Mi wcale nie przeszkadza, że jest niski. I co z tego, że w filmach nosi koturny, wielu aktorów tak robi. W rolach twardzieli jest przekonywający.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

on ma 174 cm jak juz cos, a pozatym to nie ejst tak malo, chyba niskich ludzi nie widziales, to sobie przypomnij tych dwuch pizdusiow Kaczynskich lub tego ich przydupasa Gosiewskiego. Kobita majaca 174cm to juz jest uwazana za dosyc wysoka, takze bez przesadzania z tym jego wzrostem

wzrost nie ma znaczenia tylko aktor i jego talent a Mark w infiltracji zagrał zaje***ie to chyba jego najlepsza rola

Trzaskowski ma dwa centymetry więcej niż Kaczyński i też nazwał go kurduplem

MilesQuaritch

no i uj ;p Joe Pesci jest mały a fikał zawsze do wielkoludów z niezłym skutkiem xD

użytkownik usunięty
puchoo

hehhe dobre ;p

MilesQuaritch

dla mnie w sam raz :P

dziewiona

173 ma. A Pacino ? Nawet 170 nie ma. A ciot nie gra :P

donZabol

W "Pieskim popołudniu" Pacino grał ciotę.
Chodzi o to , że aktor jak jest dobry to zagra wszystko. Nawet jak jest niski. A wielu genialnych aktorów jest niskich.

lihol

Dobra, ale w ogólnym rozrachunku :P Tymbardziej, że Wahlberg mimo, że jest niższy to i tak jest kawął silnego chłopa.

MilesQuaritch

wzrost nie ma znaczenia, poza tym 174cm to nie jest mało - to jest średni wzrost - a aktor po prostu świetny - czterej bracia, strzelec - i jeszcze świetnie zapowiada się Max PAyne - on niesamowicie do niego pasuje

BBR

No tak , ale niestety - niski !!!



< krótki >

MilesQuaritch

nie martw sie, jeszcze pewnie urosnie

MilesQuaritch

Wzrozst decyduje o tym kto jest twardy a kto miekki... lecz sie na platfusa bo na głowe za późno...

MilesQuaritch

Czy ty masz jakiś kompleks z powodu zbyt wysokiego wzrostu?? Co ma wzrost do bycia twardzielem?? Prymitywna wypowiedź. Zresztą najwięksi światowi przywódcy byli właśnie niscy, wielcy prezesi typu Onassis również. Świetni aktorzy jak Tom Cruise czy Mel Gibson nie mają metra siedemdziesiąt i są megaseksowni, a role twardzieli pasują im jak nikomu innemu. Ja sama mam w otoczeniu niskiego (168cm) kumpla, który jest w towarzystwie przywódcą, jak coś powie, to wszyscy słuchają, a najśmieszniejsze, że łażą za nim posłusznie dwumetrowe "łajzy". ;)

granit10

zgadzam się ze wcześniejsza wypowiedzią.
Mark Wahlberg i Al Pacino są super. Nie ma co na tym nawet dyskutować ;)

MilesQuaritch

Bardzo lubie Marka ale nie jako człwoieka tylko jego grę aktorską on zawsze bardzo się stara i każdej postaci daje coś od siebie. Lubie szczególnie w filmach takich jak : Transformers, The fighter, Dzień Patriotó, Żywioł, SZtrzelec, Ocalony, Rock Star.

MilesQuaritch

Ma 173 cm czyli jest średniego wzrostu ,dajmy na to Tom Holland ma podobno także 173 ,co jest wierutną bzdurą bo ma 171 ,172 cm max ,większość aktorów jest znacznie niższa niż twierdzą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones