Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Na trzydziestym miejscu w rankingu najlepszych aktorów.Wyprzedza go Bruce Willis tak żle z tym portalem jeszcze nie było.

greggmm

Jestem za tym,aby ten ranking został zlikwidowany. Nie mogę pogodzić się z faktem,że Marlon Brando, Montgomery Clift czy James Dean znajdują się tak nisko. Aktorzy, którzy torowali drogę innym, łamali stereotypy by w końcu stać się ich inspiracją zaliczają doły. Może niech zmienią nazwę na Ranking popularności wtedy będzie to bardziej zrozumiałe,w końcu żyjemy w czasach pustosłowia,rewii mody i życia od imprezy do imprezy.

użytkownik usunięty
greggmm

Brando zawsze był i będzie pionierem aktorstwa. To aktor wszech czasów, niestety takimi rankingami nie warto się przejmować bo tworzą go tylko głupcy. My wiemy, że Marlon to ścisła czołówka, a oni niech żyją po swojemu.

Trzykrotny zdobywca Oscara Jack Nicholson powiedział kiedyś w imieniu swoich kolegów po fachu "Wszyscy jesteśmy dziećmi MARLONA BRANDO"

greggmm

Nie obchodzi mnie ten ranking. To jest ranking popularności przecież.

greggmm

Ten ranking jest śmieszny. Nie mówię już nawet, że Brando powinien być wyżej, bo żeby to stwierdzić musiałbym obejrzeć więcej filmów z jego udziałem (tak, przyznaję się, widziałem tylko OC), ale powiedzcie mi kim do cholery są Heath Ledger czy Edward Norton ? No dobra idźmy dalej Connery , Tarantino, Washington ok, tutaj mogę się zgodzić... ale zaraz, zaraz HUGH LAURIE?




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones