Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Zagra rolę główną w najnowszej komedii romantycznej w reżyserii Piotra Wereśniaka. Obok niej pojawi się Piotr Adamczyk. Bardzo dobrze, że dziewczynę zauważyli, bo jest naprawdę świetna.

emdzej

Jeśli to prawda to dobrze. Ma dziewczyna talent,jest młoda i atrakcyjna. I takich nam potrzeba.

jacekwielgosz

Komedia romantyczna? Pfff, kolejne badziewie w stylu Ja wam pokażę czy Tylko Mnie kochaj... Czyż nie można takiej dobrej aktorki zaangażować do czegoś "na poziomie"?? Coś w stylu filmu historycznego, wojennego, nie wiem, dramatu obyczajowego albo psychologicznego? Bo jak narazię widzę, to Marta Żmuda - Trzebiatowska marnuje się w polskich serialikach.


Pozdrawiam.

patrick_42

Zrozum,że to ją bardziej wypromuje. Patrz na tego buraka Zakościelnego,czy taką Kożuchowską. Po takich filmach jest ich coraz więcej wszędzie. Sądzę,iż Marcie wyjdzie to na dobre.

P.S. Po za tym znajdź mi facet,który nie chciał by zastąpić Adamczyka w tym filmie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones