Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

kto na nią tak głosuje ze jest w top 10... widac, że to polski portal.

ivula

dokladnie na 7 max zasluguje za urode ;]

użytkownik usunięty
ivula

Jakim cudem to panna znalazła się w top10 O_O Czy wyście ludzie na głowy poupadali?! Portal może i polski, ale chyba powinien być obiektywny... A nie ma takiego polaka co by zasłużył na miejsce chociażby w światowym top50...

no nie wiem, nie wiedziałam żadnego filmu z nią, lecz moim zdaniem na miejsce w top100 zasługuje Marcin Hycnar. I nie chodzi mi tutaj o role lecz bardziej o potencjał. Wydaję mi się bardzo utalentowany.

Buffy, bez przesady, jest conajmniej 5 Polaków, którzy zasługują na bycie na tej liście, ale żadnym z tych pięciu nie jest ta pani (żeby się mnie nikt nie czepiał to podam którzy: Has, Kawalerowicz, Frycz, Łapicki, Voit).

ivula

przepraszam bardzo, ale jesteście ludzie po prostu pie****nięci :-) czy naprawdę największym zmartwieniem waszego życia jest to kto jest, a kogo nie ma w top100 ludzi na portalu filmowym? bo tak to wygląda :-)

to raz, a dwa - najwidoczniej nie rozumiecie idei tego rankingu. on nie jest i nie ma być odzwierciedleniem jakichkolwiek osiągnięć lub umiejętności! to po prostu ranking popularności. najwyżej będą aktorzy/reżyserzy/itd, którzy są najbardziej lubiani.

niektórym po prostu przydałoby się od czasu do czasu zaczerpnąć nieco świeżego powietrza :-)

tymeek

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach o czym zresztą sam się rozpisywałem w innym temacie też dotyczącym Marty. Pozdrawiam.

VisitorQ

POLSKA !!!!

VisitorQ

hehe ja wiem czemu się z nim zgadzasz... konkurencie xD

zniesmaczony

Ano tak, jakby to powiedział Despero.
Bo przecież innego wyjścia nie ma...

ivula

POLSKA! BIAŁO CZERWONI!!! xD A tak na poważnie niezła przynajmniej z urody - czyli 6 za urodę, 4 za aktorstwo = 10 jak nie przymierzając.

beejay_2

Ja tam uważam, że jest ładna, ale trzeba zwracać uwagę też na inne rzeczy. A Marek Kondrat(top 103) i Andrzej Grabowski (top 102)powinni być w top 100 ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones