Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 619 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Wilk z wall street narazie budzi kontrowersje, ale mam nadzieję ze bedzie to kolejny swietny film mistrza. Dobrze by bylo zeby w kolejnych jego filmie znowu po takiej przerwie pojawil sie de niro bo jakos mi go brak w jego niedawnych filmach. Niech juz bedzie ten di Caprio ale Bobiego tez pasowałoby w koncu znowu zaprosic do współpracy.

tiger777b

Scorsese to Jordan Belfort reżyserii.

tiger777b

Moim zdaniem Scorsese nie robi nic ciekawego od lat.

kondi143

Prawda. Nic ciekawego oprócz dobrych i bardzo dobrych filmów. Żadnych romansów, zero nałogów, nuda. Nie to co kiedyś ;)

tiger777b

Martin nadal w dobrej formie. A Di Caprio to calkiem godny następca De Niro, który niestety już się trochę szmaci w tych komedyjkach.

majkalipcowa

Fakt Martin nadal w dobrej formie obejrzałem wilka z wall street dobry film no i mimo małej niecheci do niego to di caprio znowu stanął na wysokości zadania. Fakt de niro troche nie trafia ostatnimi laty z wyborem ról ale ja sie ciesze ze jednak występuje jeden z niewielu starych wyjadaczy którzy jeszcze sie pokazuja widzom. Malo juz Pacino nie ma Hackmana nie ma Nicholsona mało Hoffmana brak mi tych gości we współczesnym kinie wiec dobrze ze jednak De Niro jeszcze jest.

tiger777b

Mi też szkoda, że ci wielcy się zwyczajnie starzeją. Ja bym chciała zeby byli wiecznie młodzi i grali w tak wspaniałych produkcjach jak niegdyś. Wielka szkoda, że te czasy za nami. Al Pacino rocznik 1940, De Niro 1943, Hoffman 1937. Naprawdę trudno uwierzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones