Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 619 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Może ktoś w końcu naprawić ten ranking ? Ja wiem że on nigdy nie działał dobrze , ale to co się stało po najnowszej aktualizacji przechodzi ludzkie pojęcie .
Po pierwsze filmy z 2000 miejsca (przed aktualizacją) wchodzą na 400 .
Po drugie większość reżyserów wyleciała z 15-tki a na ich miejsce wbili się reżyserzy z lat 30.
Ja nie sugeruje że oni są źli , ale dlaczego Scorsese zleciał na 33 miejsce , Darabont na 32 , Tarantino na 14 .
Już nie wspomnę o tym że Spielberg'a czy Howarda już w ogóle nie ma w rankingu .
Nie rozumiem także dlaczego współcześni reżyserzy są dyskryminowani oraz wypychani przez starych reżyserów , którzy może i zrobili arcydzieła (nie wnikam) , ale według mnie nie można oceniać filmów po tym jak stare są .
Ale to już dyskusja w innym temacie .
Mam nadzieje że ktoś wysłucha moich próśb i naprawi to wreszcie .
Z góry dziękuję .

SlasherManiak

Zapomniałem dodać , że filmy z ok.400 - 500 wyleciały z rankingu (np. "Cztery Pokoje" 7,6 97 366 głosów poza rankingiem , a "Człowiek , który śpi" 7,6 2 374 głosów 496 miejsce .)
A ranking aktorów to 5 miejsc : T.R. Knight , Bam Margera , Szymon Majewski , Franciszek Przybylski , Kacper Kuszewski (przecież to jest jakiś żart . Jak można takie coś zrobić ?)

SlasherManiak

Festiwal ignorancji uważam za otwarty. Jeszcze ktoś domaga się zepchnięcia w przepaść reżyserów, których dzieł nie widział? Śmiało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones