Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead

Porazka totalna zeby ta aktorka znajdowala sie w TOP 10, dla mnie to nawet na TOP 100 nie zasluguje.

dawidos38

Dokładnie... Ja rozumiem, że moze komuś podoba się jej gra, ale to nie powód żeby po zagraniu w kilku filmach wyprzedzała takich aktorów jak Sean Connery czy Morgan Freeman.

grzysiek

spokojnie za 2 dni bedzie poza 100 :P zawsze tak jest

Wypasiona_Foczka

Wszyscy tak się pluli, gdy Hugh Laurie (vel. dr House) znalazł się w TOP 50 (a wcale nie jest złym aktorem, bardzo dobrym wręcz)... Kiedy zobaczyłam to nazwisko /M. E. Winstead/ na 6 [sic!] m_scu to "otworzyłam szeroko oczy ze zdumienia"!
Wypowiadam się, a właściwie NIGDY nie widziałam, jak gra (nawet o niej nie słyszałam), a być może jakiś ukryty talent i potencjał drzemie w tej młodej damie.
=]

hiacynt17

W końcu jest spokrewniona z Avą Gardner.

hiacynt17

hiacynt17

Ja też jej nigdy nie widziałem i dlatego jeżeli to ukryty talent to niech będzie sobie gdzieś w Top 100, ale jeżeli mało kto ją widział w jakimś filmie to przesada żeby uplasowała się w dziesiątce. Chodź teraz widzę że trochę spadła...
Pozdrawiam

grzysiek

Miejsce w 10- okej przesada, chociaż mam ją w swoich ulubionych to zgadzam się z Wami, ale równie dużą przesadą jest chyba robienie z tego powodu afery, zakładanie 100 takich samych tematów "co ona robi w..." i wybuch paniki z powodu naruszenia "świętej TOP 10". Nie zasłużyła być tam to spadnie, dla mnie to trochę nie w porządku dawać jej z tej okazji 1 na którą bankowo nie zasłużyła.

Iraheta

Oj, mały bulwers jeszcze nikomu nie zaszkodził...
;-)

użytkownik usunięty
dawidos38

No cóż mówi się trudno żyje się dalej

;DDD

użytkownik usunięty
dawidos38

Dokładnie;-)

dawidos38

Wg mnie nie zasługuje na tytuł TOP. W "Death proof" dobrze jej poszło, ale "Just dance" to jakaś porażka..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones