Mary Lynn Rajskub

6,6
1 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Lynn Rajskub

Uwielbiam tą aktorkę w serialu '24' - jedyna postać w serialu, która swoją 'zrównoważoną' osobą mnie rozwesela :] Chyba posiada jako jedyna tak oryginalną, ciekawą i co tu dużo ukrywać bardzo smieszną rolę w tym serialu - no mam nadzieję, że zagra również w kolejnych sezonach tzn 7 i 8, i nie daj boże uśmiercą - super postać 10/10 :)

Lara_Perkins

Też uwielbiam jej postać, jej mężulek również niczego sobie - powalają tekstami... I te jej miny xD Ale na zdjęciu bym jej nie poznała - odmalowana i ze spiętymi włosami jak inna osoba...

Lara_Perkins

co ciekawe, na poczatku mnie strasznie irytowała, a z czasem zaczęła wzbudzać coraz większa sympatię:)

Khiara69

dokładnie się zgadzam ;) a najbardziej rozwaliła mnie scena bodajże z 6tego sezonu jak sprawdzała oddech Morrisowi xD

irqa

widzę że nie tylko ja nie lubiłem Chloe z początku ;D w 4 sezonie prócz mojego idola (Jacka) Chloe i Edgar to były moje ulubione postacie. No i ładniutka jest :) fajnie że dotrwała do samego końca :)

koniu14

Popieram przedmówców- polubiłem ją na przeomie 2 i 3 sezonu.

Jednak ona nie jest ładna...koniu :)

staszpio

Kwestia gustu ;)

koniu14

Jest zwyczajna, pospolita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones