Mary-Kate Olsen

Mary Kate Olsen

7,7
2 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Kate Olsen

To żadna nowość, ale chciałam poruszyć ten temat. Styl (chodzi naturalnie o ubiór) Mary-Kate , co o nim sądzicie? Jest to tzw. styl boho, był on modny w latach 70 -80. Teraz kiedy czytam o MK zazwyczaj osoby nie interesujące się jej osobą, krytykują jej wygląd i przy tym również osobowość. Tak więc nie chcę się rozpisywać. Piszcie, jesteście za, czy absolutnie przeciw temu w czym nosi się Mary Kate?

iGu

Mnie się strasznie nie podoba jej styl.Wygląda jakby poobwiązywała się szmatami i tak wyszła z domu.Jak komuś może się to podobać to ja nie wiem.
Ale to jest tylko moje zdanie:)

alex_74

Szczerzę mówiąc to ja nic nie mam do jej stylu , to jej sprawa w co się ubiera może akurat w tym czuję się wygodnie ???
Pzdr dla wszystkich :)

iGu

mi sie podoba styl Mary-Kate Olsen. ;d jest swobodny.

Maloletnia_Gwiazda

Baby...
zajmijcie się sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iGu

a tak styl lat 70 80 byl zajebisty, metal,punk - normalni ludzie a nie jak teraz w telewizji puszaja rap i pop - na karzdym kroku dres,dresiara.
Jaki zal!

Jacob_Voorhees

Mary-Kate jako osoby nie lubię (jako aktorki też nie bardzo), ale podoba mi się jej styl...

iGu

styl bardzo mi się podoba. rzadko która 'gwiaaaaaaazda', umie się fajnie ubrać, wszystkie wyglądają jak banany z chmielnej, czyli nuda nuda nuda jakaś pseudo poprawność stylowa, jakaś niby elegancja francja srala la lala - ble ;p

użytkownik usunięty
iGu

Mi się ten styl podoba, ale na Nicole Richie. M-K ubiera rzeczy, które nie podkreślają jej figury.

zle to one sie nie ubieraja ale moglyby lepiej przeciez kasy im chyba nie brak :/

użytkownik usunięty
KAOS_79

koleżanko, widać, ze jesli chodzi o modę to masz bardzo proste myślenie.
Otóż. To, ze cos ma metke Gucci czy LV nie oznacza, ze jest piekne bo jeśli nie umiesz tego połączyc to g** otrzymasz. Uwierz, możesz kupowac ubrania w lumpie i byc ikoną stylu, a mozesz tez kupowac z sklepach Chanel, ale jesli tego nie umiesz dobrze złączyc, a to bedzie kicz i szajs. Za pieniądze gustu nie kupisz. Owszem, są gwiazdy, które są uwazane za bardzo stylowe, najlepiej ubrane itd., ale mają one sztab stylistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones