Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

Mateusz Kościukiewicz

użytkownik usunięty

Widziałem wszystkie 4 filmy, w którym ten aktor wystąpił. W obrazach „Tatarak” i „Senność” były to tylko epizody, z kolei w „Matka Teresa od kotów” oraz „Wszystko, co kocham” zagrał już role pierwszoplanowe. W obu tych filmach w moim odczuciu wypadł genialnie. Wiele osób zachwala talent tego człowieka i ja się podpisuje pod tym. We „Wszystko, co kocham” zagrał perfekcyjnie, postać Janka w jego wykonaniu to koleś, z którym po prostu chciałbym się za kumplować i wyskoczyć na winiacza. Stworzył prawdziwą postać z krwi i kości, naprawdę duży szacunek. Z kolei rola w „Matka…” jest diametralnie inną niż ta u Borcucha. Myślę, że trochę trudniejsza do zagrania. Mamy tutaj do czynienia z osobą prawie że owładniętą przez szaleństwo, schizofrenika. W oczach Mateusza widać ten obłęd. Ja to kupiłem i z pewnością będę trzymał za niego kciuki bo w końcu mamy aktora zdolnego, z potencjałem. Jeśli nie będzie grał w tvnowskich produkcjach i filmach kreowanych na komedie romantyczne będzie dobrze.

Nie wymieniłeś krótkometrażowego filmu "Szelest", w którym też grał, więc jeśli nie widziałeś, to gorąco polecam.

http://vimeo.com/18304139

popieram zdolny jest i potrafi grać.

Holly85

Dla mnie w roli Artura był bardziej wiarygodny niż w roli zbuntowanego punkowca. Świadczy to tylko o postępie ;)

gabrielafrancuz

No wg mnie tak naprawdę dopiero w "Matce..." udowodnił, jakim jest świetnym aktorem.

tycjan_filmweb

Dzięki za link. A co do Kościukiewicza czuje niedosyt i czekam na kolejne kreacje miejmy nadzieje, że równie udane.

carolca

hmm genialna kreacja?? Genialną kreację to stworzył Al pacino w kupcu weneckim, czy Colin Firth w JZK. Będę bardzo nie profesjonalny ale trudno. Dla mnie on jest skończony ze względu na swoją cwaniacką twarz, oglądając film śledząc losy bohatera cały czas spostrzegam go jako człowieka, aktora, bo widze w nim takiego cwaniaczka, ma to poprostu wypisz wymaluj na twarzy, posunę się dalej on jako aktor odwraca uwagę widza od historii pozbawia filmu HCM. Wiadomo że można sięze mnąnie zgodzić i mnie zjechać ale nie piszmy że on budował jakąś genialną kreacje... Hopkins, Spacy, Di Caprio, Zapasiewicz, ok ale bez przesady z Kościukiewiczem... ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones