Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

ale ten ktoś zniechęca mnie do każdego filmu, w którym gra. Uwielbiam K.K. Baczyńskiego i jego twórczość, ale nie wybrałam się do kina...

Sztuczny_rarytas

a u mnie wręcz odwrotnie,każda rola mnie zachwyca,za każdym razem odnajduję w nim coś nowego A jako Baczzyński dla mnie był genialny

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Przeczytałam z nim wywiad w Elle i doszłam do wniosku, że jest bardzo arogancki i nieprzyjemny. Nie widziałam go jeszcze w żadnym filmie czy serialu, ale fakt, zniechęca...

w serialu nie zobaczysz. a to czy jest arogancki nie ma wiekszego znaczenia dla oceny jego jako aktora. lepiej wybierz sie do teatru albo obejrzyj jakis film z nim a pozniej oceniaj po wywiadach :)

Słuchałam wywiadu z nim w 1 albo w 3 PPR i powiem oględnie, że na nadmiar inteligencji to się nie może uskarżać... Niestety widać to po sposobie kreacji - nieciekawe, jednowymiarowe role...

Sztuczny_rarytas

Mam tak samo. Gdyby ktoś inny grał Baczyńskiego wręcz biegła bym do kina, a w tym przypadku zdecydowanie sobie odpuszczę.

Sztuczny_rarytas

Mateusz Kościukiewicz - oglądałam z nim kilka filmów ale mnie nie przekonuje. nie lubię go, nie szanuje, jest nijaki. niestety mnie nie poraża

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

a ja go uwielbiam odkąd zobaczyłam go we Wszystko co kocham, i tak juz zostalo:) teraz ogladam wszystko w czym tylko zagra

We "Wszystko co kocham" show ukradł mu Gierszał, jego postać była bardziej charakterystyczna, chociaż drugoplanowa.

Sztuczny_rarytas

Nie mam pojęcia skąd ta wysoka ocena. Odrzuca mnie, jest nieprzyjemny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones