Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 162 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

dlaczego taki fajny aktor nie kreci nowych filmów?? ostatni serial to joey był świetny czemu niema filmu z 2005,2006, lub 2007 co on juz nie zajmuje sie aktorstwem??

bartek24

pewnie dlatego, że kręcił przyjaciół i joey'a. Produkcja Joey skończyła się w 2006 roku, chyba w październiku. Może teraz zacznie coś działać w Hollywood. Mam taką nadzieję, też go lubie :)

GlonQ

Po skończeniu kręcenia Joey Matt zrobił sobie na kilka lat przerwę z
aktorstwem i został producentem, a wolny czas poświęca swojej pasji czyli
motorom.

bartek24

Hej proctor gdzie o tym czytałeś na pudelku? ha ha ha ha ha ha ha weś mnie lepiej nie rozmieszaj jak narazie to ja sie nie spotkałem z żadnym filmem w którym on jest producentem kolo to poprostu frajer przez duże F.

Marekx

Widzę, że Marekx nie jest frajerem przez duże "F" tylko źle napisał wyraz "weź". A słowa "na razie" i "po prostu" pisze się oddzielnie. I kto tu jest frajer? :P

zoskakaktus

Marekx, jak widzę, wyżywa się jak tylko może.. We wcześniejszym temacie przeszkadzało mu mlaskanie Joey'a :-) Co tak się uwziąłeś? Może możemy Ci jakoś pomóc? Masz problem, wystarczy porozmawiać :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones