Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Rzadko się tak zdarza że świetny aktor który jest na fali w szczytowym momencie przestaje dostawać dobre role. Mam na myśli rolę w True Detective która była ostatnią z wielkich ról Matthew i zarazem zakończeniem kilku lat dobrej passy. Nie rozumiem jak to możliwe że po tak genialnej roli producenci przestali się nim interesować ? Przeczytałem właśnie książkę wydaną przez Matthew " Greenlights" i opisuje w niej o tym jak celowo przestał akceptować role w romantycznych komediach, co przypłacił prawie 2 letnią przerwą w graniu. Jednak dzięki temu jego kariera nabrała niesamowitego rozpędu a więc była to świetna decyzja. Czyżby tym razem Matthew znalazł się w podobnej sytuacji ? Na pewno mógłby grać w przeciętnych filmach i zarabiać kasę ale pewnie woli troche poczekać aż trafi mu się scenariusz którym będzie zainteresowany. Ostatni film w którym zagrał był w 2019 roku i od tamtej pory cisza. Nie znalazłem żadnych informacji jakoby pracował nad jakimś nowym filmem. Może czas najwyższy aby sam nakręcił jakiś film ? Naprawdę szkoda by było gdybyśmy nie zobaczyli już tak świetnego aktora w żadnym konkretnym filmie. Z tego co wiem to obecnie jest bardzo aktywny społecznie oraz politycznie. Być może jest zadowolony z tego co robi teraz.

Robson293

Co sądzisz o jego książce? Podobno to bestseller - czy jest aż tak dobra?
W 2021r. usłyszmy go w "Sing 2" i krótkometrażowej animacji "Come Home", niestety nie ma więcej informacji o jego występach w filmach.
Może skupił się na książce? W wywiadzie w NY Times z 2021r. wspomniano, że w grudniu 2021r. (ale na innych stronach, że w 2022r.) wyjdzie nowa wersja pt. „Greenlights: Your Journal, Your Journey”. Jest też jego wypowiedź "“I’m not closing the door on taking on other characters. I’m just on a mission now of how to best play myself.”

siljesol

Książka jest naprawdę dobra. Opowiada o jego życiu od okresu dorastania i jak wydarzenia z tamtego czasu wpłynęły na jego życie. Z tego co wiem to ma zagrać w jakimś serialu niedługo. Jest on dosyć aktywny społecznie w Austin tam gdzie mieszka i wspiera tamtejszy uniwersytet. Mówiło się o tym ponoć że miał startować na gubernatora Texasu. Zresztą prowadzi kanał na YouTube i tam można się dowiedzieć co robi na bieżąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones