Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Strasznie mnie drazni. Taki jakis bufon. Nie moge na niego patrzec ! Ma ktos tak jeszcze ?

Ninaa64

Misiaczek ze słodkich holywoodzkich oper mydlanych,który na siłe chce być wybitnym aktorem, typu Pacino, czy De Niro...niestety, brak talentu jest nie do nadrobienia...

użytkownik usunięty
maximus01

Rade zobaczyc "The Lincoln Lawyer" i pozniej sie wypowiadac. Facet ma tego pecha, ze zostal zaszeregowany jako bawidamek z pseudogatunku filmowego czyli komedii romantycznych i innych duzych roli przypuszczalnie mu po prostu dawac nie chca (poza kilkoma wyjatkami, jak powyzszy).

Ninaa64

Ja też go nie trawię!! Straszny jest! Szkoda, że gra w Wilkach z Wall Street....

Fenus

Tez mnie to zalamalo, jak zobaczylam obsade :/

Ninaa64

Też tak ....miałem. McConaughey z wiekiem jest coraz lepszy, coraz lepiej dobiera filmy, w których gra, starzenie się aktorsko mu służy. Przestaje powoli grać role, do których trzeba jedynie dobrze wyglądać, jednak jego dokonania w ostatnich 2-3 lata robią na mnie duże wrażenie. Naprawdę chce i przykłada się do roli. Polecam obejrzeć True Detective, nowy serial HBO, gra w nim jedną z głównych ról, za rok może być kolejny złoty glob za najlepszą rolę w serialu dramatycznym.

soledad

Fakt dobór filmów zmienił się diametralnie ( na lepsze! ) i dobrze się go ogląda w uciekinierze wilku i w detektywie.

soledad

Chyba wszystkich ostatnio zaskakuje. Skoro teraz tak gra, to pewnie i nie gorszym aktorem był 5, a może i 10 lat temu. Szkoda, że wcześniej nie dostawał ciekawszych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones