Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Gość pozamiatał po całości, kompletne zaskoczenie, kto uważa, że Matthew to aktorskie drewno, czym prędzej powinien obejrzeć ten film. Oby więcej takich poważnych ról, a może zerwie z wizerunkiem "Pana Klaty"

Pauleta

Ja tam zmieniłem o nim zdanie po filmie Prawnik z Lincolna, trudno było by mi znaleźć aktora który zagrał by tą rolę lepiej, idealnie wpisał się w postać cynicznego, cwanego a przy tym inteligentnego prawnika. Po najnowszej filmografii widąc że przestawia się na bardziej ambitne kino, bo ile można grać w komediach romantycznych gdzie jego jedynym zdaniem jest się ładnie uśmiechać i chodzić bez koszuli.

Pauleta

rzeczywiscie pozamiatal w Killer Joe :) ja go zawsze uwazalem za dobrego aktora pierwszy z nim film ktory ogladalem to czas zabijania w ktorym zagral przyzwoicie pozniej zagral wedlug mnie swietnie w amistad spilberga(u spilberga sie za ladne oczy nie gra) pozniej w podwojnej grze z alem pacino , i filmach przygodowych jak sahara, nie wszystko zloto co sie swiecie az wrescie swietny w prawniku z lincolna i killer joe.teraz czekam na pokuse ktora wchodzi niedlugo do kin z jego udzialem

pyra87

pozamiatał, wczoraj oglądałem i POLECAM.... dobry aktor

Pauleta

heh no raczej w killer joe potwierdził swoje braki. Drewno nie drewno, koszmarnie zmanierowany aktor, koszmarnie!

maskey

no na pewno ma teraz dobry okres. "Killer Joe", "Bernie" i "Prawnik...", w 2012 "Mud", "Paperboy i "Magic Mike", w 2013 film Scorsese i ten film, w ktorym gra chorego na AIDS... moze nie jest doskonalym aktorem, ale fajnie, ze stara sie o zmiane wizerunku, ze probuje sie odnalezc w kinie ciekawszym anizeli komedyjki z J.Lo i granie ludzi z południa mu wyraźnie służy.
Moze zalapie sie na nomke do Oscara za "Magic Mike'a", to byłoba dla niego fajna nagroda za włożoną w ten czas pracę.

druid_3

hola hola, za Magic Mike'a? niby za co, ma swój okres, ale za ten film na pewno się nie należy, Matthew ledwo mignął na ekranie i też nie była to kreacja godna zapamiętania, w tym roku pewnie go oleją, bo dopiero wkracza do 1-ej ligi, ale za rok czy dwa już może być kandydatem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones