Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Nie doceniłem Cię. Teraz już na pewno obejrzę "Dallas Buyers Club".

Pete

Obejrzyj "True Detective" :)

asia_92_12

Koniecznie!

heavy91

Jak Ci się podobal serial? :) Jak zakończenie? :)

asia_92_12

Chyba najlepszy jaki widziałem :). Już po 10 minutach 1 odcinka wiedziałem, że będzie super. W ogóle doznałem małego szoku, jak zobaczyłem McConaugheya - raz, że się trochę zmienił z wyglądu, a dwa, że świetnie odgrywał rolę. Co do zakończenia - ze względu na poziom serialu, oczekiwania względem ostatniego odcinka były ogromne, więc chyba nie dało się uniknąć lekkiego hmm... rozczarowania(?)(to chyba za mocne słowo), niedosytu. Ale dycha i tak się należała :) How about You?

heavy91

Też dałam dychę :D Mnie się bardzo podobał początek jak i koniec sezonu, Podobało mi się to, że nie wszystko "było podane na tacy", a trzeba było wielu wątków się domyślać, lub coś zauważyć :) Koniec odcinka 3 (jak Rust i Marty zobaczyli potwora) i ta przejmująca muzyka w tle przyprawiła mnie o palpitacje serca :) Generalnie świetny serial (szkoda, że tylko 8 odcinków, ale jakby było więcej odcinków nie byłoby tej płynnej akcji) :)
W ogóle McConaughey jak czytał scenariusz to ponoć powiedział, że z chęcią zagra w filmie, ale bierze rolę Rusta :p Sam sobie wybrał rolę :)

asia_92_12

Zgadza się, miał grać Harta, ale Rust mu się bardziej spodobał :)

heavy91

nie dziwię się :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones