Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Kojarzyłem go z cukierkowatymi mdłymi rolami pantoflarza z wielu filmów, ale po obejrzeniu Wilka z Wall Street i Witaj w
klubie zacząłem podchodzić do niego z większym szacunkiem, rola Rusta w True Detective całkowicie zachwiała mój
pogląd. Kosmiczny poziom aktorstwa jaki zaprezentował w serialu powala widza od pierwszej do ostatniej minuty
każdego odcinka, odmiennie zagrana postać Rusta z retrospekcji jak i z przesłuchań pokazuje możliwości aktorskie
pana McConaughey, gratuluje przeskoku z gniotów do prawdziwego kina.

alan1986

Na szczęście nigdy nie jest za późno i McConaughey zorientował się, że stoi klasę wyżej niż to, w czym gra. Rolą w "Detektywie" zapewnia sobie wszystkie możliwe telewizyjne nagrody, a przecież mamy luty :)

Sebu_BGZ

Na szczęście ktoś dał mu szansę i zobaczył w nim coś więcej niż opalonego amanta z wysportowanym ciałem.

alan1986

Krótko i na temat - Każdy jego monolog w True Detective to gratka dla uszu i oczu ; )

alan1986

Zgadzam się, ostatnio pokazuje się z rewelacyjnej strony, ale nie powiedziałabym, że wyznacza nowy poziom aktorstwa serialowego, jeśli miałeś na myśli seriale jako całość. Boardwalk Empire, House of Cards, The Shield, The Wire itd, w każdym z tych seriali można znaleźć co najmniej kilka perełek, które można by określić w ten sposób :) A ten ostatni jak dla mnie nie miał żadnej słabej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones