Matthew PerryI

Matthew Langford Perry

9,1
14 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Perry

Który przyjaciel wam się najbardziej podoba?? Chłopakom oczywiście "przyjaciółka" :-D Mi w 100% Chandler przystojny uroczy zabawny inteligentny (chociaż w serialu jest niby to fajtłapą) Jeśli mogę się wypowiedzieć o dziewczynach to Rachel jest oczywiście bardzo ładna ale chyba troche za słodka więc wybieram Monicę :-D

paulina707

Hm. Trudne pytanie. Zawsze mnie ciągnęło do Chandlera, chociaż Ross, też był taki uroczo nieporadny. Co do Joey'a nic do niego nie mam, jego największą zaletą była szlachetność w stosunku do przyjaciół, najbardziej mi utkwiło w pamięci, że jak się dowiedział o udawanej ciąży Pheobe, a później o prawdziwej ciąży Rachel to chciał się z nimi ożenić i dołożyć ojcu dziecka. Co do dziewczyn to Monica jest moim zdaniem zbyt apodyktyczna, Pheobe przeraża mnie swoją niedyskretnością, a Rachel jest nawet w porządku.

paulina707

W 100% Chandler!! Nic dodać, nic ująć, chociaż bardziej mi sie podobał w pierwszysch seriach, potem, pod wpływem Monici się zmienił.

paulina707

100 % Chandler ;) najlepszy, fajny jest tez Joey, ale Chandler jest the best ;) A jeśli chodzi i dziewczyny to Rachel ;)

paulina707

Chandler, bezapelaacyjnie :) Jest świetny, inteligentny i mimo że jego humor niektórzy uznają za denerwujący, to ja uważam, że jest przezabawny xD A przy tym na swój sposób słodki :) Debeściak.

paulina707

Chandler jest taki słodki ! Jest przede wszystkim niesamowicie przystojny, ma piękne oczy i tak fajnie sepleniąco mówi. Poza tym wydaje się bardzo czuły i troskliwy, a jego poczucie humoru jest powalające. Ta nieporadność i niepewność tylko dodaje mu uroku i wcale nie czyni go mniej męskim. On jest idealny. Kiedy już jest z Moniką "dorośleje" i traci dla mnie trochę atrakcyjności, ale pod koniec serialu znowu jest niesamowicie pociągający. Jedynie te momenty z 6 i 8 sezonu, kiedy tak bardzo tyje działają na jego niekorzyść, ale na szczęście to było chwilowe.
A jeśli chodzi o dziewczyny, to zdecydowanie Monica. To śliczna kobieta, nawet w latach 90, kiedy dziwnie się ubierano i noszono śmieszne fryzury ona wyglądała pięknie i atrakcyjnie. Poza tym, pomijając wszystkie manie Moniki, miała także świetne, ironiczne poczucie humoru i po prostu jakoś wzbudza moją sympatię.
Monica i Chandler są dla siebie idealni !

Medea_2

Po prostu NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!!!!!! :D wyjęłaś mi z ust każde słowo chyba ;p

użytkownik usunięty
paulina707

ja lubie całą 6 nie umiała bym wybrac chociaż jednego...

paulina707

Monica :D oraz Chandler, Rachel mnie wkurza bo jest taką paniusią ;P

paulina707

wszyscy! kocham ich..chciałabym mieć taką paczkę. :) Chandler - kumpel marzenie :)

Blue_Angel

Bardzo lubię wszystkich przyjaciół. Każdy z nich ma coś w sobie niepowtarzalnego :)
Ale wedle kolejność najbardziej lubię Chandlera, Joe'a, Rossa a z dziewczyn Monikę, Pheebe i Rachel.

paulina707

zdecydowanie Chandler :) sympatyczny,dowcipny,bardzo inteligentny i ironiczny:P a z dziewczyn najfajniejsza jest chyba rachel mimo iz troche rozpieszczona:P

paulina707

Rachel ;)

<Za krótki>
<Za krótki><Nadal za krótki ...>

paulina707

No jasne, że Chandler. Jest taki słodki, przystojny, zabawny. Ma coś takiego w sobie, co przyciąga i dlatego mi się podoba ;)

ania1722

ja lubię wszystkich ale z dziewczyn to będzie Phoebe.

paulina707

facet- oczywiście Chandler (zabawny, ironiczny, wesoly, uroczy ale jak jest powazny tez jest swietny);] zaraz po nim Joey ze swoim "How you doin" ;DD chociaz inteligencja nie grzeszy to przyjacielem jest naprawde swietnym.. z dziewczyn to trudne bo kazda jest swietna..

paulina707

Ten temat powienien być na stronie przyjaciół a nie Matthew;/

No ale skoro już to:
Kobieta z Przyjaciół- Rachel
Facet z Przyjaciół- Joey

paulina707

Chandler vs Mike i Phoebe..







.

jju

Chandler! Ma takie poczucie humoru, z achhhh... :D

awiater

Z dzwieczyn Rachel - uwielbiam tą jej niezdarnosc :) i poza tym jest ładna :D

Z chłopaków Chandler of course :D jego docinki śmieszą mnie do łez xd

ALe cała 6 jest świetne i nie do pobicia :D

paulina707

szkoda, że prawdziwy Chandler nie istnieje!

paulina707

1.Chandler ;* najseksowniejszy i przystojny
2.Ross ;) najprzystojniejszy
3.Joey xD najśmieszniejszy

paulina707

Joey ;)

Ale Chandler tez jest boski;)
Najmniej za to Ross, chociaz jest uroczy :)

paulina707

Chandler (!), chociaż w pierwszych seriach najbardziej podobał mi się Ross.
Z dziewczyn najbardziej lubię Monicę :)

veve

Chandler ;)

paulina707

oczywiście, że Chandler a z dziewczyn Phoebe jest najbedziej zakręcona . :D <pozytywnie :d
a Chandler bo nie dość, że jest 0przystojny to jeszcze zabawny . ;]

paulina707

oczywiście, że Chandler a z dziewczyn Phoebe jest najbardziej zakręcona . :D <pozytywnie :d
a Chandler bo nie dość, że jest 0przystojny to jeszcze zabawny . ;]

darrk_666

Dokładnie.Podzielam to zdanie:)Chandler jest cudowny,normalnie geniusz humoru,a Phoebe jest tak dziwna,ze az smieszna.

paulina707

oczywiście, że Chandler !!!!!!!! a z dziewczyn Phoebe

olka2210

W serialu najwięcej lasek miał zawsze (tak pokazywali to) Joey, ale on zbyt przystojny nie jest, taki napakowany bardziej... Ross hmm on bardziej na słodkiego chłopaczka wygląda :) za to Chandler najlepiej z nich wyglądał. Już pierwszego odcinka czy ostatniego(już nie pamiętam :) ) chyba Rachel miała o nim sen erotyczny :D Z kobiet oczywiście Rachel, a z czasem (0d kiedy była z Chandlerem) Monika nieźle zaczęła wyglądać, ale za chuda :/

paulina707

zależy w której seri, tam chyba dla mnie każdy miał swoją serię w której wyglądał najlepiej, phoebe najmniej mi sie podobała ale w niektórych odcinkach fajna, rachel na początku mi się nie podobała a pod koniec miodzio, a monica tak w środkowych seriach była ok. Lubie chendlera, chyba jak wszyscy, w niektórych odcinkach fajnie wygląda, gdy nie jest gruby, w późniejszych odcinkach ros wygląda ok, jak włosy czesze do góry, a joey to joey

tomek20

Chandler to wogóle tak bardzo zmieniał się wyglądałem, że masakra. W 1 serii chudy, kolejnej grubszy, a w nastepnej wychudzony...
Phoebe i Joey - mają to do siebie, że granie głupich im wychodziło najlepiej, w wyglądzie mi sie nie podobali. U Rossa tylko włosy pod koneic serialu :) a Rachel z początku faktycznie nie wyglądała tak dobrze, za to im bliżej końca serialu tym bardziej sexy, w innych filmach zresztą to też widać :) Monica za chuda, ale z twarzy i włosy sexowna również

Logan_Cole

"Chandler to wogóle tak bardzo zmieniał się wyglądałem, że masakra. W 1 serii chudy, kolejnej grubszy, a w nastepnej wychudzony... "

To jego chudnięcie to z tego co wiem efekt uzależnień Matthew: lekomani i alkoholizmu, które wyniszczały jego organizm, dlatego tak gwłatownie tracił masę ciała. I mimo, że chudszy wygląda korzystniej i tak lepiejby było gdyby już został grubszy, ale nie miał takich problemów, chyba każdy się z tym zgodzi. A najlepiej by był zawsze szczupły, bez problemów z używkami ;) Ale bez względu na wagę, Chndler/Matthew ma to coś i jest uroczy (cały czas pisze o wyglądzie) a jego uśmiech wg mnie jest rewelacyjny!

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie autora tematu to, podsumowując tym razem wygląd i charakter- najatrakcyjniejszy dla mnie jest Chandler oczywiście! Uważam, ze ma to coś, jest zabawny, opiekuńczy, inteligentny, wrażliwy i wierny w związku z Moniką. Ale oczywiście wszystkich lubie. Jeśli chodzi o drugie miejsce z chłopaków, to chyba na równi Ross i Joey, jeśli chodzi o wygląd to wole Joey'a, jest on też dobrym przyjacielem, ale inteligenacja też jest seksowna, a jemu jej brakuje, a Rossowi nie.

Tylko tak jak ktoś napisał ten wątek powinien być na forum 'Przyjaciół", a nie Matthew, bo większość co tu wchodzi to fani Matthew, więc wybiorą Chandlera i wyniki nie będą prawdziwe.

paulina707

Chandler był postacią, która najbardziej się zmieniała. Raziło to głównie na przełomie sezonów, np. odcinek z oświadczynami, który był ostatnim odcinkiem 6 serii i odcinek po zaręczynach, kiedy wszyscy wspólnie świętowali. Mimo, że tak samo ubrany i wystylizowany, to chudszy o kilkanaście kilo, a niemożliwe, żeby tyle schudł w ciągu 10 minut;P. Jednak takie są uroki seriali kręconych sezonami, że aktorzy się zmieniają i po dłuższym czasie te zmiany są drastyczne. Zawsze jednak był moim ideałem faceta, słodko nieporadny, wstydliwy, bez podejścia do kobiet, ale jak znalazł tę jedyną, to był jej bezapelacyjnie wierny i oddany, dążąc przede wszystkim do jej szczęścia (no może oprócz sytuacji przed ślubem:P). Nie jest może jakoś nieziemsko przystojny, ale ma to "coś" w sobie. Z kobiet zdecydowanie Monica i jeśli chodzi o wygląd i charakter. Uwielbiam ją! I uważam, że tworzyli świetną parę. Chociaż cała szóstka była rewelacyjna i nie wyobrażam sobie serialu, bez któregoś z nich;)

paulina707

Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler Chandler po stokroć:D

solcathrin

Ross jest moim zdaniem najlepszą postacią w " Przyjaciele " i jest najprzystojniejszy.

Pinkaa

Najbardziej lubię Chandlera, a z wyglądem nie inaczej, również Chandler! :D a z dziewczyn jeśli o wygląd chodzi to chyba Rachel i Monica są na równi (jak na mój kobiecy gust hehe) ;)

googaify

Najlepsza przyjaciółka to Monica. Nic dodać nic ująć.

patrykDJ2009

Phoebe the best ... to mój numer 1;) kocham ją za wszystko ......

paulina707

Chandler Bing jest najwspanialszy:) ... uwielbiam jego i teksty którymi sypie co odcinek. I zawsze do niego pasowała mi Rachel, szkoda że nie byli razem.

gosia_lp

tak ja też zawsze kibicowałam jemu i Rachel. Byliby świetni

paulina707

według wyglądu najładniejsi to Rachel i Joey ;) ale ze względu na charakter to Rachel i... Ross lub Joey, nie mogę wybrać :D chociaż chyba Ross pod natryskiem bije wszystkich... hahaha <lol2>

kropkaaa

Wszyscy są świetni ale z wyglądu to chyba Chandler;]

Camile

i z wyglądu i z charakteru - Joey! Jest najprzystojniejszy (Chandler był przystojny na początku, potem juz nie bardzo ) i uwielbiam to, że jest taki troskliwy w stosunku do resztyy. jest słodki. zaraz potem Chandler, bo jest taki zabawny, inteligentny i ma dużo cierpliwości do Joey'a.
a co do dziewczyn, to uważam że Monika jest najładniejsza. Ale to Phoebe lubię najbardziej. A Monikę najmniej.

paulina707

zawsze Chandler :) Raz za poczucie humoru a dwa, że wydawał mi się najprzystojniejszy ;)

smerfetka

łuuu.... ja wybieram piękne oczy i posturę Rossa z żartami Chandlera, a Joey'a za przyjaciela :)
z dziewczyn uwielbiam odchyły Phoebe, Rachel miała zawsze pięęękne włosy a Monikę lubiłam jakoś tak.... najmniej..>_<

paulina707

Chandler! Za charakter i za wygląd również : ) Dla mnie zawsze był najprzystojniejszy, nawet w tych swoich okularkach : ) Nie żebym miała coś do Joey'ego i Rossa, ale ogólnie wolę Chandlera.

paulina707

Chandler&Joey , uwielbiałam ich,wzór najlepszych przyjaciół,obaj wymiatają ;) I humor Chandlera i nieraz wolny zapłon Joey'ego ;) Z wyglądu o wiele bardziej podoba mi się Joey, najbardziej w 1 sezonie ;)

paulina707

Dobrze zadane pytanie- bo najprzystojniejszy był Joey, ale Chandlera wprost uwielbiam za całokształt. No bo Joey był szlachetny ale bądźmy szczerzy trochę tępy. Ross taki nieporadny i szczerze jak się zastanowić to Ross i Rachel ganiają za sobą przez 10 SEZONÓW, co na dłuższą metę jest irytujące za kolejnym oglądaniem.
Z dziewczyn to chyba Monica najlepsza . A co do sympatii to- z Rachel czasem wychodziła 'paniusia', a Phoebe tak narwana że nie można bardziej.
Więc moja ulubiona para to państwo Bing.

MademoiselleButterfly

Chociaż to tak naprawdę nie ma sensu wybierać. Bo cała szóstka tworzy jedną całość i wszyscy tworzą niesamowitą mieszankę. I każdy ma w sobie coś co widz może pokochać.

paulina707

Dla mnie najładniejsza była Rachel. Po prostu ubóstwiam Aniston. Ale Phoebe też była fajna, dobrze grała i miała najlepszą rolę chyba więc też ją bardzo lubię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones