Maxton Gig Beesley Jr.

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/50263/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":458,"rate":7.106986899563319,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/50263/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":26,"rate":7.115384615384615,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
458 ocen gry aktorskiej
Max Beesley
Max Beesley jest synem brytyjskiego perkusisty jazzowego Maxtona Beesley'a i piosenkarki jazzowej Chris Marlowe. Dostał stypendium na Chetham's School Of Music i Londyńskiej Guildhall School Of Music and Drama. Swoją pierwszą karierę zaczął jako sesyjny muzyk w różnych grupach wliczając Take That, Georga Michaela i Jamiroquai, grając na perkusji i keyboardzie.
Po skończeniu swojej 8 miesięcznej trasy z Incognito, zdecydował zrezygnować z muzycznej kariery na coś znacznie bardziej wymagającego, na aktorstwo. Wyjechał do Nowego Jorku i zapisał się na treningi aktorskie. Po 9 miesięcznych treningach i 14 miesięcznym bezrobociu, wrócił do Anglii, gdzie zaczął grać w " The History of Tom Jones, a Foundling”.
Krytycy i publiczność jego rolę jako Toma Jonsa, uznali za czarującą, sexy i z charyzmą. Dzięki temu dla Maxa skończył się okres bezrobocia i zaczął być obsypywany ofertami pracy w filmach fabularnych tj.: "The Match", "Five Seconds to Spare" czy "Kill me Later". W 2001 roku zagrał swoją pierwszą wielko budżetową rolę z Mariah Carey w filmie "Glitter". Chociaż ten film dostał kiepskie recenzje, kariera Maxtona Jr. nie ucierpiała i dalej grał w filmach fabularnych np. w "Torque"(w 2004 r.).
Beesley wciąż komponuje piosenki, kiedy ma na to czas i medytuje codziennie rano przez godzinę. W 2003 r. wyruszył w trasę z Robbim Williamsem jako perkusista w jego zespole
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 kwietnia 1971

miejsce urodzenia: Manchester, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 178 cm

żona Jennifer, córka Sabrina
Jest synem jazzowego perkusisty Maxtona G. Beesley.
Uczęszczał do Chethams School of Music w Manchesterze.
Max gra w zespole Robbiego Williamsa na perkusji i keybordzie
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych