Max RichterII

8,0
1 295 ocen muzyki
powrót do forum osoby Max Richter

w związku z tym, że nie ma tutaj żadnego komentarza dodaję swój, na poczet następnych. nie znam słów, które potrafiłyby wyrazić mój szacunek dla prac Pana Maxa, w jego muzyce jest to wszystko co ucieka i pozostaje. cóż więcej można powiedzieć...

pozdrawiam

ps. właśnie zasłuchuję się w jego utworach, właściwie to one wnikają w to wszystko kim teraz jestem, a przede wszystkim dają spokój

Sarva

Ładnie to ująłeś. Nie znam wiele jego utworów, dopiero odkrywam jeo twórczość, ale Iconography przenosi mnie w inny wymiar mojej osobowości. Serio, jak to słyszę, to wydaje mi się, że opadam na dno bezkresu oceanu. Max ma ten rzadki dar tworzenia muzyki, która tworzy umysłowe wizje poprzez niesamowite nastroje ukryte w nutach. Słuchając jego twórczości odnajduję spokój, chyba podobnie zresztą jak Ty. Pozdrawiam fana prawdziwej muzyki.

herbatkaherbatnik

cześć:) jestem nią a nie nim:):) dziękuję za odpowiedź Herbatkoherbatniku;) hehehe swoja drogą bardzo interesujący nick:)

Sarva

Polecam drugą płytę Pana Maxa - " The Blue Notebooks "
Jest przepiękna;)

ulubione88

Oczywiście słuchałam:) dzięki:)

Sarva

Pan Max potrafi :)

Niesamowita kompozycja z filmu "Perfect Sense":

http://www.youtube.com/watch?v=oSi6-996_9o

Emocje podobne do tych z soundtracków Nymana. Są artyści i są rzemieślnicy. Nyman i Richter, to bez wątpienia artyści.

La_Pier

Wyslyszalem takze kawalki Maxa w Shutter Island.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones