Mckenna Grace

8,2
9 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mckenna Grace

Mała dziewczynka grała w "Żar młodości" w 1973 - litości...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Jak na razie, to większej wtopy chyba tu nie spotkałem, bo ja już bym mógł zagrać w tym serialu, bo miałem 2 latka...

pawelk1504

Jakby któryś z Was geniusze zamiast pobieżnie przelecieć wzrokiem zobaczylibyście, że to: 1. serial, 2. ciągle jest kręcony, 3. grała w latach 2013 i 2014, 4. jak byk jest napisane (1973-) bez daty ostatniego odcinka. Więc jak już tacy elokwentni, spostrzegawczy i wspaniali jesteście to od początku do końca. A nie wielkie halo, bo coś zauważyliście.

ola_baca

Nie podniecaj się - pomylić się ludzka rzecz, ALE ALE też potrafiliśmy się do tego przyznać, a to nie każdy potrafi.
Poza tym nie każdy, jak ty jest nieomylnym geniuszem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelk1504

A to dobre!

FILioza

Jednak nie, wszystko odwołane!

pawelk1504

Grała tam w roku 2013 i 2014. http://theyoungandtherestless.wikia.com/wiki/Faith_Newman

Evela_Baginska

+1, thumb up. props itp. itd. ... lub po prostu dzięki ;)

A swoją drogą, to skoro już nadzialiśmy się na coś takowego, co dopiero po głębszym przestudiowaniu zdaje się mieć jakiś sens, to wypadałoby aby w takich przypadkach wyświetlało się przy serialu kiedy dany aktor w nim występował, bo co komu po 1973 roku skoro ona grała w nim 40 lat później!!!

ZSGifMan

Ale to jest niestety filmweb. Jak ktoś gra w serialu to nie wiesz w którym sezonie, odcinku... Bez sensu to jest, ale to juz wina bazy danych filmwebu.

ola_baca

http://www.filmweb.pl/person/Mckenna+Grace-1910727/discussion/Serio-2913418#post _15286755

Takich kwiatków do poprawy, to tu na kopy i pęczki jest, ale jakoś nikomu się chyba nie uśmiecha nawet nad tym pokłonić, bo zajęci są ładowaniem komerchy w każdy zakątek i analizowaniem zestawień finansowych, w których za mało zer się pojawia...

pawelk1504

zagrała w serialu, który powstał w 1973, a który kręcą do dzisiaj. dlatego mogła w nim wystąpić. to nie błąd, wszystko jest pod kontrolą ;]

milena_9

Do tej pory byłem przekonany, że najdłużej kręconą operą mydlaną jest MODY NA SUKCES.
Tanie usprawiedliwienie, ale to przez to, że na filmwebie od dłuższego czasu różne cuda dzieją się, to byłem przekonany, że to ich kolejna gafa.
Serial trwający 44 lata i w tym czasie 37 sezonów - niebywałe, ale dzięki za sprostowanie, a przede wszystkim gratki za "coś", a czego tym razem mi zabrakło...

milena_9

http://www.filmweb.pl/person/Mckenna+Grace-1910727/discussion/Serio-2913418#post _15269188

pawelk1504

Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co chodzi :p

marcelina179

??? - już Evela post wyżej napisała kiedy Mckenna w nim zagrała.
Nie interesuję się tego typu tasiemcami, a że popełniłem ewidentnego BABOLA i nie sprawdziłem, że serial może być kręcony od 44 lat, to o tym w poprzednim poście napisałem.
Więc niby czego nie zrozumiałem...

pawelk1504

Jak zauważyłeś to odpowiedziałam na twój pierwszy. nie ostatni post.
Dopiero teraz zauważyłam, że ktoś mnie wyprzedził. Cóż, każdy może zaliczyć gafę ;)

marcelina179

Teraz jasne, a co do gafy - ciężko przejść nad nią do porządku dziennego, jeśli wystarczyło tylko wejść na stronę serialu, ale nauka podobno nie idzie w las, a i czegoś dowiedziałem się o "operze mydlanej"...

marcelina179

" Cóż, każdy może zaliczyć gafę ;) " - to rozumiem, że też zostałem rozgrzeszony???
:)

ZSGifMan

A Pan za co ???
Powielanie babola, to gorsze przestępstwo zwłaszcza zapewne u fana ŻARU MŁODOŚCI...

pawelk1504

No to mnie podniosłeś na duchu... Piszę testament i zaszywam się w mysią dziurę ;)

ZSGifMan

A co liczyłeś na drapane ???
Nie u mnie Misza, nie u mnie...

pawelk1504

Okrutnik...

ZSGifMan

Oj, oj Szifu, bo podpadniesz, a nie chciałbym o 5 rano karać żółtą kartką...
PS. i tu przydałyby się emotikony, bo po słowie "kartką" wstawiłbym taką z jednym okiem przymkniętym.

pawelk1504

( ͡~ ᴥ ͡°)

(~‿ʘ)

( -‿•)

( ͡` ʖ̯ ͡°)

(ゝ‿ ・)


itp.
itd.

ZSGifMan

Zdolna bestia z Ciebie...

pawelk1504

Tym razem tylko bystra/cwana... ale dzięki.

ZSGifMan

No problem Szifu - umiem docenić kreatywność, a być może w przyszłości skorzystam z tego oczywiście nieodpłatnie...

pawelk1504

.......__........
.___|_|____
(...._______/
|..(.|_|____
(_______.....)
/_\_|_|)....|
\__________)
......|_|......
.................

pawelk1504

Zapodałeś jeden z najbardziej debilnych komentarzy jakie tu ostatnio czytałem. Pokażę znajomym - uwielbiamy śmiać się z ludzkiej głupoty :)

Grifter

Raz - lotto mi komu to "zapodasz".
Dwa - aż musiałeś napisać komentarz, by mnie o tym poinformować???
Trzy - różne są formy zboczenia, ale latanie po komentarzach i podniecanie się wpadkami innych do normalnych raczej nie należy - więc takiemu zachowaniu jest bliżej do "debilnego".

pawelk1504

Zaręczam, że pośmiejemy się. Niestety masz sporą konkurencję. Przykro mi :)

Grifter

Jeśli będziesz miał, aż taką z tego uciechę, to proszę bardzo - ja już pośmiałem się z twojej oceny filmu z McKenną, a za którym wlazłeś tu węszyć - 3 dla GIFTED mógł dać tylko Deb**.
I na tym kończę, bo nie mam czasu na śmieszne polemiki z trollami, więc bez odbioru.

pawelk1504

Słabiutki film, ale mała fajna, więc sprawdziłem z ciekawości, kim ona jest. Dobra rola. Oby tak dalej i oby nie skończyła na kilku dziecięcych rolach.

Ciebie debilem nie nazwę, bo jakoś na to nie zasługujesz. Też uwielbiam koreańskie kino. Nawet słabsza pierdołka z Korei będzie stała wyżej niż taki 'Gifted" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones