Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

gwiazd i gwiazdeczek wielkiego Hollywoooooood!! Zmieniła się nie do poznania. Kiedyś grała
wspaniale, była charyzmatyczna, wyrazista, a przede wszystkim INNA. Teraz wyglada, jak prawie
każda podstarzała pudernica- długie blond włosy, masa botoxu i kwasu. Żal. Kiedyś była urocza:)

Fenus

Tak samo jak Nicole Kidman. :/

Fenus

Dokładnie, kiedyś miała to "coś" i przyjemnie oglądało się filmy z jej udziałem. Teraz stała się taka nijaka.

Fenus

Naturalna i oryginalana...byla..bo niedawno widzialam jej aktualne zdjecia...koszmar to co z siebie zrobila..a naprawde milo sie ja ogladalo...

hummin9bird

To jeszcze nic, zobaczcie Renee Zellweger:
http://www.pudelek.pl/artykul/72349/czy_to_naprawde_renee_zellweger_zdjecia/13/

Sighma

Tyle, że ona nigdy gwiazdą nie była

chemas

Nie wcale... zwłaszcza w okresie od 2000 do 2005 roku gdy zdobywała masę nagród z Oscarem na czele a „Chicago” i „Bridget Jones” okazały się wielkimi przebojami.

BabyHouseman

No dokładnie

chemas

Buahaha a Meg była? Bardzo lubiłem te komedie romantyczne z jej udziałem, ale do gwiazdy to jej daleko. Renee - no cóż, polecam obejrzeć "Wzgórze nadziei" a może zrozumiesz, że to wyższy poziom od Meg Ryan

MartiniKS

to wszystko rzecz względna. Ale gwiazdą była na pewno, w kilku wielkich hitach zagrała

hummin9bird

Mam tak samo, kurcze... taka fajnie naturalna... była...

Fenus

Niestety, ciężko się teraz na nią patrzy, a tak ją lubię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones