Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan
natalia20001408

Kiedyś była przepiękna, a jak ostatnio skacząc po kanałach trafiłam na "Dowody Zbrodni" to aż mnie wbiło w fotel.

hanaemii

nie dziwię ci się

hanaemii

Jeśli nie śledzi się czyjejś kariery i nagle zobaczy kogoś po latach, można przeżyć mały 'efekt wow' :D

natalia20001408

no racja kiedys byla taka piekna a teraz tragedia , wiem ze starsza po 50tce ale az tak wygląda tragedia ; /

MrsVampire

Ja wlasnie przezylam szok ze.ona ma TYLKO 50 pare lat! Wyglada jak 70 chcaca sie odmlodzic! Cher ma 69 ale widac ma znacznie lepszego chirurga bo wyglada znacznie.lepiej. Masakra bo Meg byla zjawiskowo piekna i jakby nie przesadzila.z.botoksem by sie.ladnie trzymala :(

MrsVampire

no prawda.

natalia20001408

prawda,prawda - kiedyś była taka piękna :<
niektórym trudniej zaakceptować fakt,że ludzie się starzeją... no, a zwłaszcza aktorkom.

isobel

Czy ja wiem, czy piękna... miała ciekawą urodę, ale nie powiedziałabym, że wyjątkowo magnetyzującą. Chociaż, czy mnie to oceniać?... ;)

natalia20001408

...a kto się nie zmienia?
Co prawda ona akurat wyjątkowo niekorzystnie (i w sumie trochę na własne życzenie), jednak nikt nie jest wiecznie taki sam. A my o tym zapominamy, bo ciągle nam w głowach filmy sprzed lat. :)

natalia20001408

Rzeczywiście... W tym momencie ma jakieś 54 lata... a wygląda na 20 lat więcej.

natalia20001408

Ja nie potrafię tego pojąć, jak można sobie robić te operacje plastyczne. Przecież w większości przypadków efekt jest odwrotny od zamierzonego - aktorka zamiast wyglądać młodziej, wygląda jeszcze starzej niż wcześniej. Czy każda kolejna aktorka, która się na to decyduje jest taką, za przeproszeniem, tępą dzidą, że tego nie rozumie?

dirt16

Czasami ludzie nie rozumieją ze młodość i uroda z czasem i tak przeminie bez względu na to co zrobimy

natalia20001408

A te idiotki jeszcze bardziej przyspieszają swoje starzenie. Powinna spojrzeć na to co się dzieje z kobietami, które robią sobie te operacje plastyczne, a dopiero później się decydować. Ma 54 lata, zrobiła sobie operację aby wyglądać na powiedzmy 34 lata, wyszło na to, że wygląda na 74 lata. Logika level hard. Ciekawe co sobie pomyślała gdy po raz pierwszy zobaczyła się w lustrze po czymś takim. Czy było warto?

dirt16

Coś wydaje mi się, że 1. wielki jest nacisk środowiskowy: koleżanki, które chcą, abyś "tak samo wyglądała", branżowe wieczorki i ranki z adwokatami i panami od chirurgii plastycznej; 2. kobiety tak w ogóle nie są za mądre, a jeśli już rzecz dotyczy ich urody głupieją dokumentnie.

Krzypur

Niech te wszystkie idiotki biorą przykład z Salmy Hayek. Wygląda wspaniale w wieku 50 lat, nie potrzeba jej operacji plastycznych.

natalia20001408

Można mój głos w tej dyskusji uznać za pozbawiony sensu, ale, niestety, muszę dorzucić jeszcze jeden kamyczek do grona rozczarowanych tym, co Meg z sobą zrobiła :/ Patrząc na jej wizerunek z czasów takich filmów jak "Masz wiadomość", "Francuski pocałunek", czy "Bezsenność w Seattle" - mógłbym, bez specjalnej przesady, napisać, że ją uwielbiałem, a już na pewno działała na mnie jak swoisty magnes (no dobrze, wiem, że było to 20 lat temu) i po dziś dzień z przyjemnością wracam do tych filmów, ale patrząc na jej obecny image muszę, z nieukrywaną przykrością stwierdzić, że oszpeciła się na własne życzenie. Oczywiście, wiem, że nikt w ciągu 20 lat nie będzie wyglądał tak samo, ale obawiam się, że na swój wygląd poniekąd przynajmniej sama. że tak to ujmę, "zapracowała" operacjami plastycznymi. Dlatego, choć wiem, że to szczyt naiwności, ale wolę ją zapamiętać taką, jak kiedyś - uroczą. śliczną (pomijając, czy ten epitet nie jest przesadzony) blondyneczkę, aniżeli obecny jej obraz. Nie chcę w tym miejscu obrażać żadnej z reprezentantek płci piękniejszej, ale nie pojmuję, jak można tak uparcie dążyć do perfekcji (której i tak się zapewne na zawsze nie zatrzyma), jako, że - jak już to nie raz miałem okazję zaobserwować - niejednokrotnie efekt jest odwrotny od zamierzonego. Bardzo szkoda....

natalia20001408

Botoks nie dosc że ją oszpecił to na dodatek zablokował dalszą kariere , bo i kto zatrudni ją do filmu z nieruchomą , szpetnie i bez mimiki wyglądającą twarzą . A szkoda bo gdyby nie ten silikon to na pewno miałaby wzięcie . Bo to dobra aktorka była . Taką samą krzywde zrobiła sobie Courteney Cox która była przepiękną aktorka a jak ją zobaczyłem w programie w którym po latach cała szóstka ponownie sie spotkała to nie zobaczyłem Cox a córke Jokera z "Batmana"

natalia20001408

smutne... zdjęcia z 2016 http://www.news.com.au/lifestyle/beauty/face-body/meg-ryan-shocks-with-dramatica lly-different-appearance-at-tony-awards/news-story/031868cbd4455891df93134ff1d59 850
http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/meg-ryan-looks-totally-different-8930 061

a kiedyś piękna http://i1.mirror.co.uk/incoming/article6023137.ece/ALTERNATES/s615b/Meg-Ryan-in- The-Women.jpg

KaeM_4

aż szkoda patrzeć :/

natalia20001408

Zgadzam się, wyglądała tak uroczo :( w mieście aniołów z loczkami ona jedna wyglądała na anioła <3 :P

natalia20001408

Teraz oglądam Masz wiadomość z 98r i zdaje mi się że już w tym filmie miała coś zrobione z ustami.

natalia20001408

W latach 90-tych brylowała na ekranie
Była królową komedii romantycznych. Botoks szybko przystopował jej kariere.