Melissa Joan Hart

Melissa Joan Catherine Hart

7,2
1 729 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Joan Hart

.. ja oglądałabym Sabrinę po raz chyba setny gdyby dalej była emitowana w telewizji :D

kupmichleb

ja też :)

kupmichleb

a ja jestem wdzięczna że ten pusty serial już nie leci

werty222

dlaczego pusty? moim zdaniem był całkiem fajny i zabawny jak na tamte lata.

xChouchoux

no właśnie jak dla mnie to na tamte lata był prawie tak samo głupi jak teraz, pamiętam, że ciągle go puszczali i denerwowało mnie to, ale to kwestia gustu po prostu takie jest moje zdanie.

werty222

ja nie wiem jak bym go teraz oceniła, ale jako dziewczynka pamiętam, że go całkiem lubiłam. chociaż Melissie chyba serial bardziej zaszkodził http://www.pudelek.pl/artykul/59419/nastoletnia_czarownica_cpalam_pilam_sypialam _z_kazdym/

xChouchoux

no czytałam to, sama aktorka mnie wo gule nie obchodzi, bez obrazy nie do Ciebie bije tylko ogólnie, bo kurcze rozumiem że kiedyś komuś się to podobało zakładając że miał / miała z 10 lat ale, że można na takie badziewie w dorosłym życiu patrzeć teraz z sentymentem a nie śmiechem, i pisać że chętnie by się to jeszcze raz obejrzało WDF, moje zdanie jest takie: że będąc nastolatka już wiedziałam ze to szajs.

werty222

w sumie różnie to bywa, nigdy nie spodobało ci się coś co racjonalnie oceniałaś jako przeciętne, a nawet słabe, a jednak miało to coś co cię urzekło? albo nie masz filmu z dzieciństwa w stosunku, do którego odczuwasz sentyment?

xChouchoux

spodobało owszem jak każdemu, ale nie to więc miałam ochotę sobie trochę po krytykować,

werty222

hohoho, ja jeszcze nie wyrosłam i owszem nadal oglądałabym Sabrinę gdyby była emitowana w tv :D Zazdroszczę wyrafinowanego gustu ''będąc nastolatką'' krytykó ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones